Лави піротехніків ДСНС вперше поповнила жінка кінологиня-саперка: фото

26 Квітня 2023
Фото:

У лавах Державної служби з надзвичайних ситуацій з’явилася перша кінологиня-саперка Ніка.

Про це повідомляє МВС України.

Читайте також: Вперше на Місяць полетить жінка — NASA

Зазначається, що напарником жінки є німецька вівчарка Гоша, який натренований шукати вибухонебезпечні предмети в будь-яких умовах. Для саперів Гоша — прекрасний помічник у розмінуванні звільнених територій України. Він у підрозділі саперів несе службу вже не перший рік.

Читайте також: Прем’єр-міністеркою Естонії знову стала жінка: подробиці

Відкрито реєстрацію на безоплатну програму «Фінансова грамотність для підприємців»!

Запрошуємо підприємців, що прагнуть впевненості у фінансових рішеннях і готові масштабувати бізнес системно, на онлайн-програму від Vision Fund Ukraine у партнерстві з Ekonomika+ та Delo.ua. Програма стартує 20 березня та допоможе розібратися з Cash Flow, відокремити особисті та бізнес-фінанси, підготуватися до залучення грантів і кредитів та вибудувати фінансову стратегію на кілька років уперед.

«Це не просто робота, це захоплива гра, в якій Гоша залюбки відшліфовує свої навички», — розповіла Ніка.

Фото: ДСНС України

Читайте також: Британську кіберспецслужбу вперше очолить жінка

Тренування собак-саперів відбуваються за допомогою спеціальних вправ, де запахи маскують та додають ускладнення — шум, присутність великої кількості людей тощо.

Фото: ДСНС України