LEGO, Minecraft, програмування: українських дітей запрошують на безкоштовні онлайн-заняття

23.03.2022

Міжнародна мережа позашкільних навчальних закладів “STEM-школа INVENTOR” проводить безкоштовні онлайн-заняття для дітей. Участь можуть взяти українські діти віком від 3 до 16 років.

STEM-школа INVENTOR з початку березня проводить безкоштовні онлайн-заняття для учнів та учениць, які були змушені покинути свої домівки та школи через війну. Вже понад 1000 дітей долучилися до онлайн-навчання. А також STEM-школа INVENTOR запрошує до занять всіх охочих діток. 

 Ми розуміємо, як важливо у такий складний час для країни, підтримувати сім’ї з дітьми і продовжувати навчати і виховувати майбутнє покоління українців та українок. До процесу ми залучили найкращих викладачів і методистів школи. Ці заняття допоможуть дітям відволіктися, зменшити стрес та з користю провести час, а дорослим на деякий час отримати впевненість, що життя продовжується ”, – розповіла засновниця мережі STEM-шкіл INVENTOR Оксана Стоєцька. 

Щоб зареєструватися – переходьте за посиланням у телеграм-канал STEM-школи INVENTOR та обирайте заняття. 

Заняття відбуваються у Google Classroom. Для підключення важливо мати лише інтернет. 

INVENTOR вже понад 15 років розвиває STEM-освіту в Україні, є співорганізатором міжнародних програм для дітей FIRST LEGO League та WRO (Всесвітня олімпіада з робототехніки – ред.). В час війни основна задача INVENTOR – це продовжувати надавати дітям доступ до освітніх програм, а викладачам – професійно займатися своєю улюбленою справою і залишатися на зв’язку з дітьми та сім’ями. Тому, вже на початку березня, компанія відновили навчання у мережі позашкільних закладів і у приватній школі Inventor School.    

«Починаючи з березня наша команда щоденно і безперервно працювала над створенням якісних безкоштовних курсів, щоб кожна дитина з будь-якого куточку світу змогла продовжувати навчатися та здобувати освіту. Наша мета – спільна: допомогти Україні перемогти на всіх фронтах! Разом ми це точно зможемо», – переконана Оксана Стоєцька.