Леонардо ді Капріо зробив внесок до Фонду Зеленської: гроші спрямують на підтримку молоді

Американський актор Леонардо ді Капріо зробив внесок у Фонд Олени Зеленської. Кошти підуть на підтримку молодих людей, які постраждали від війни.

Про це повідомляється на Instagram-сторінці Фонду.

«Фонд підтримує всі дитячі будинки сімейного типу в Україні, де діти ростуть у справжній сімейній атмосфері, та координує свої зусилля з державою, щоби діти не знали про сирітство. Ми допомагаємо дітям мати повноцінне дитинство без перешкод для освіти, медицини та соціального забезпечення. Дякую, Лео, що приєднався до Фонду Олени Зеленської. Тільки разом ми зможемо змінити життя», — йдеться у дописі.

Суму внеску не розголошують. Фонд спрямує гроші на підтримку молоді, чиє життя зруйнувала повномасштабна війна. Серед адресатів: дівчина Віка з Херсона, у якої внаслідок війни діагностували психічний розлад, разом із 7 братами вона евакуювалася з окупованого міста під постійними обстрілами; 8 вихованців дитячого будинку сімейного типу Олешко, чиє житло зруйнували окупанти, а батько захищає Україну на передовій; 3-річна Віолетта з родини Ханадєєвих із Київської області, яка вже вдруге від 2014 року постраждала через війну, її батьки майже 9 років тому тікали від російської агресії з Донецька.