ЛГБТК+ кінофестиваль SUNNY BUNNY: переможці

28.06.2023

Перший в Україні ЛГБТК+ кінофестиваль SUNNY BUNNY оголосив список переможців. Головний приз у Міжнародній конкурсній програмі отримала стрічка «Моя порожнеча і я» (My Emptiness and I) від режисера Адріана Сільвестре.

У стрічці розповідається про працівницю квір-кол-центру, яка допомагає іншим людям упоратися з їхніми психологічними негараздами й водночас сама з великими труднощами наважується на трансгендерний перехід.

Читайте також: До 500-та днів війни росії проти України: у Німеччині покажуть стрічку «Область Героїв»

Переможець у конкурсі глядацьких симпатій – фільм «Синій каптан» (The Blue Caftan) режисерки Марʼям Тузані / Maryam Touzani.

Друге й третє місце в голосуванні посіли «Війна Міґеля» (Miguel’s War) Еліане Рагеб і «На моє ім’я» (Into My Name) Ніколо Басетті.

Читайте також: Український фільм «Люксембург, Люксембург» за весь період прокату зібрав понад 34 млн грн

Спеціальні відзнаки від журі також отримали стрічки «Вовк і пес» (Wolf and Dog) Клаудії Варежау та «Згідно з протоколами» (Follow the Protocol) Фабіо Леал.

Перша розповідає про трьох друзів, які намагаються поєднати традиційні цінності й релігію із власною свободою; друга – про іпохондрика Чіко, який намагається займатися сексом без порушення протоколів безпеки проти коронавірусу.

Читайте також: Мультфільм «Мавка» покажуть у 10 штатах США: подробиці

SUNNY BUNNY – перший український фестиваль ЛГБТК+ фільмів. Спочатку існував як ЛГБТК+ програма Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», а згодом став окремим кінофестивалем. Цьогоріч він відбувався з 22 до 28 червня.