Літня підготовка до школи: розвивальні книги для майбутніх першокласників

22.07.2023

Літо стрімко пролітає і вже не за горами вересень — перший місяць осені й для когось перший навчальний рік. Деякі дошкільнята вже давно готуються до школи, а хтось тільки починає. Тому майбутнім першокласникам не зайвим буде дізнатися щось нове.

Пропонуємо добірку розвиваючих та пізнавальних книг, які допоможуть органічно та ефективно підготувати майбутніх школярів до навчання у 1 класі.

Які книги читати дошкільнятам літом

Розвивалочка з котом Тарасиком. 5-6 років

Цей унікальний посібник охоплює найважливіші знання та вміння, які має опанувати дитина віком 5–6 років — письмо, читання, математика, світ довкола. На сторінках вам зустрінуться як традиційні завдання, так і альтернативні, спрямовані на розвиток творчих здібностей дитини.

Читайте також: Топ літніх книг із смаком полуничного морозива

Найкращий тренажер. Пиши-лічи в 5 років

Шукаєте збірник, який допоможе вашому малюкові потренувати пальчики й опанувати лічбу? Він перед вами! Чому саме цей збірник? Тому що в ньому: — цікаві завдання; — вправи підібрано за віком; — сучасні малюнки; — навчання у формі гри; — а також дуже багато сторінок — цього збірника малюкові вистачить надовго!

Читайте також: Що почитати: 5 книжок для цікавого дозвілля

Ти готовий до школи?

Кумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти дитина, що йде до першого класу. Завдання поступово ускладнюються від сторінки до сторінки.

Велика енциклопедія чомусика

«Велика енциклопедія для чомусика» допоможе знайти відповіді на будь-які питання дитини. Книжка охоплює шість тем: людина, тварини, природа, космос, техніка, їжа. А запитання тут сформульовано, неначе з вуст дошкільника. Чому вночі немає сонця? Як мухи ходять по стелі? Навіщо в сирі дірки? Напевно, ви знаєте. Та з енциклопедією пояснити все це п’ятирічці значно простіше.

Читайте також: Що читати влітку: захопливі книги, які перенесуть у чарівний світ

Енциклопедія дошкільника

У великій та яскравій енциклопедії — найцікавіші теми з мегапопулярної серії «Енциклопедія дошкільника»: космос і явища природи, людина і тварини, океани й моря, ліс і динозаври. Розглядайте разом з дитиною картинки, читайте тексти та дізнавайтесь безліч цікавих фактів про дивовижний світ, що нас оточує! Книга допоможе маленькому пізнайкові отримати загальне уявлення про нашу планету, розширити кругозір, вивчити нові слова.