LOBODA анонсувала запуск свого центру підтримки людей під час війни

25.05.2022

Співачка LOBODA у своїх соціальних мережах оголосила про запуск важливого проекту – LOBODA Help Centеr. Основна мета якого – моральна підтримка людей під час війни та професійна допомога психологів.

Про це пише співачка у Facebook.

«Щодня, у своїх соціальних мережах, я отримую від вас велику кількість листів, ЛИСТИ – БОЛІ, ЛИСТИ – ТУРБУВАННЯ, ЛИСТИ – ІСТОРІЙ… ЗА ОСТАННІ ТРИ МІСЯЦЯ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ, ЖИТТЯ КОЖНОГО ЗМІНИЛАСЯ ДО НЕВПІЗНАННОСТІ. ОТРИМУЮЧИ ВАШІ ЛИСТИ, Я ЧИТАЮ ЇХ ЗАВЖДИ ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ. Неможливо звикнути до нових реалій, неможливо забути пережитий жах, складно впоратися з новими умовами життя, з невпевненістю в завтрашньому дні, а часом і з розпачем. Я знаю ці почуття, бо сама переживаю ці почуття. Я думала, як я можу ще більше допомогти кожному, допомогти не просто відповіддю на листи, не просто підтримати словом, а допомогти максимально більшій кількості людей. Спілкуватися та допомагати на широкому рівні, залучити професіоналів, з якими працюю сама», – звернулася до своїх шанувальників LOBODA.

Співачка продовжує активно вести волонтерську діяльність, про яку відтепер можна буде дізнатися у спеціально створеному телеграм-каналі @Loboda_Help_Centеr.

Якщо комусь потрібна будь-яка професійна психологічна підтримка, вони можуть підписатися на телеграм-бот центру @lo_help_bot і дотримуючись вказівок, бот проведе їх через систему первинного опитування, за результатами якого, їх з’єднають з підібраним спеціалістом психологом, для подальшого спілкування та призначення особистих онлайн зустрічей та консультацій.

Новини партнерів