Logic play: 5 настільних ігор для дітей

Вчимо географію, розвиваємо лідерство, удосконалюємо логічне та аналітичне мислення

Сучасні діти майже весь вільний час проводять в компанії різноманітних гаджетів і зацікавити їх родинними посиденьками уже непросто. Але WoMo знає 5 настільних ігор, час за якими буде проведено не лише весело, але й корисно.

Thinkers

Це інтелектуальний тренажер, який допомагає суттєво просунутися у вирішенні складних інтелектуальних задач. В основу гри закладена унікальна технологія, яка базується на системі вправ на розвиток інтелекту, а не просто подачі якихось цікавих фактів. Кожне завдання в грі представлено ​​у вигляді картки, на одній стороні якої зазначена умова завдання, а на іншій — вірна відповідь. Завдання стосуються різних сфер знань, але об’єднує їх одна загальна ідея. Для вирішення запропонованих завдань немає необхідності застосовувати конкретні факти, адже учасники в процесі обговорення мають знайти правильну відповідь, використовуючи тільки логічні міркування. Гра розвиває лідерські якості, вчить приймати ефективні та креативні рішення, виходити за рамки стандартів, удосконалює логічне та аналітичне мислення. В Thinkers можна грати самому, вдвох або втрьох. При більшій кількості гравців, можна розбитися на команди.

Ерудит

Головоломка, в якій гравцям потрібно складати слова, використовуючи певний набір літер. Походить звичний нам “Ерудит” від західної гри «Scrabble», яку створив безробітній архітектор Альфред Мошер Баттс. Його ідея була у тому, щоб створити настільну гру, підсумок якої залежав би не від везіння, а від розумових здібностей гравця. Як результат, вийшла суміш анаграми і кросворду. Гра розвиває кмітливість та покращує знання орфографії, допомагає поповнити словниковий запас або ж практикуватися в іноземній мові.

Подорож Україною

Настільна гра з елементами покрокової стратегії для компанії від 2 до 5 чоловік. Перед гравцем стоїть задача відвідати якомога більше міст України і подолати найдовший маршрут. Гра підійде для сімейного вечора або невеликої дружньої вечірки. «Подорож Україною» дозволяє вивчити географію країни вже у початкових класах.

Калаха

Ця тактична гра на концентрацію уваги, виготовляється з дерева, а в давнину навіть називалася “бобової грою».Суть гри полягає у перекладанні каменів у лунках. Розрахована вона на двох гравців і мета кожного накопичити на своєму полі (калах) якомога більше каменів.

Кразікс

Гра розвиває абстрактне та логічне мислення, пам’ять, уважність, сприяє поліпшенню моторики. Для того щоб зібрати конструкцію потрібно «поламати» голову, адже необхідно знайти вірне рішення задачі та роз’єднати сплутані деталі, не докладаючи фізичних зусиль. Якщо ж завдання виконати не вдається, можна скористатися інструкцією. Усього «Кразікс» дозволяє розгадати 6 головоломок. Гра буде цікавою як дорослим так і дітям від 7 років. Всі елементи головоломки зі сталевого прута, який ретельно відполірований і не заподіє шкоди.

— Читайте також: По-взрослому: 7 настольных игр, которые помогут детям с выбором профессии