Madе in Ukraine: 3 найкращих розмальовки для дітей

Для вивчення англійської та набуття художнього смаку

Мої діти, та й чесно кажучи, я сама, люблю малювати і розфарбовувати. Мабуть, це один з найдоступніших та найпоширеніших продуктів у друкованому чи онлайн форматі для занять з дітьми. Святослав і Данило ходять в художню школу і щотижня малюють картину на певну тему. Вдома маємо вже цілу виставку. Інколи змінюємо експозицію, але кожен витвір зберігаємо на майбутнє.

Часто ми просто розфарбовуємо розмальовки, тому вирішила зробити короткий огляд тих, які ми любимо, від українських виробників.

Командне малювання

Розмальовки у нас зібрані в окремому місці, так само як і фарби, олівці. Це зручно, якщо приходять друзі з дітьми і настає момент, коли дітлахам треба дати цікаве заняття, направити їхню енергію, щоб вони не розносили дім. Або збираючись в дорогу з дітьми, береш розмальовку, тубус з олівцями і на кілька днів цікаве заняття забезпечене. Минулого року розмальовка від Nravo Kids нас виручала на морі. Вона зручно складається, а малюнок має багато деталей, то ж це зайняло кілька днів, поки все стало кольоровим. В дітей є азарт завершити картину повністю і продовження наступного дня гарно вписується у варіант  класного  проведення часу.

Вдома великі розмальовки  найчастіше відіграють роль забави для дитячої компанії. Всі сідають кругом малюнка, домовляються, хто що буде розмальовувати, спілкуються між собою, діляться олівцями. Це реально командна робота.

Про “Лісову історію” з того, що бачила під час дитячих ігор, можу сказати, що діти люблять придумувати свою версію історії про звірят, які живуть на дереві. Такий собі storytelling в дитячому виконанні.

Можливість вчити англійську

Інша розмальовка, яка мені і хлопцям подобається, — від o-kroshka.com.ua. Перше, на що звернула увагу, добра якість паперу, зручний тубус для зберігання розмальовки і різна тематика. Святослав обрав «Супер School» — англійську абетку в картинках. Чим вона йому цікава? Він обирає букву, розфарбовує і намагається розгадати, яке саме слово на цю букву зашифроване в зображенні. Все-таки в  шість років хлопці ще не всі слова з англійської знають. Тому ця розмальовка для нас служить і як наповнювач словесного запасу новими словами, які хлопці дізнались у ході розмальовування.

Як на мене, для дітей, що люблять творчість, такі здоровенні розмальовки – найкращі подарунки. Вибір доволі широкий: із звірятами, машинками, піратами, козаками, динозаврами. Є розмальовка-будинок/місто/Україна. Мабуть, якби в дитячих садках були такі розмальовки, діти накидалися б на них зі своїми інструментами для розфарбовування. Щільний папір не проколюється ручкою, не рветься, не промокає. Можна розмальовувати фломастерами, кольоровими олівцями і ручками, пастельною крейдою і фарбами.

Все включено

Ще з українських виробників варта уваги продукція компанії rosa.ua. Ми вже маємо декілька творчих наборів цього виробника. В набір входять картинки і фарби, і це дуже зручно. До речі, фарб достатньо і для виконання додаткових власних картин. Дитячі набори для творчості є різної складності: прості картинки, розмальовки за номерами, 3D-картинки, іграшки для розфарбовування.

Данило вибрав собі картинку з роботом і легко розмальовував у своє задоволення. Елементи для розфарбовування достатньо великі. Святко любить складніші завдання і він працював над художнім полотном із жабкою. Була ідея, коли підемо на день народження, то даруватимемо не листівки, а картини власного авторства. Що не кажіть, а такі подарунки отримувати дуже приємно.

До речі, на сайті rosa.ua знайшла майстер-класи з розфарбовування різних речей. Наприклад, як зробити яскраву рамку для дитячого фото. Для дорослих цей виробник має не менше наборів та майстерок. Прості і цікаві ідеї, спробую якось з дітьми зробити вдома.

Приємно, що в українських виробників можна знайти добру продукцію для різних за віком дітей на різні смаки та вподобання. Наводку вже маєте. Усім натхнення і творчості!

Фото з архіву Наталії Табачин

— Читайте также: Лучшие комиксы от украинских издательств