Маріупольці змушені полювати на голубів через нестачу їжі — міськрада

27.06.2022

Жителі окупованого Маріуполя змушені полювати на голубів за допомогою пасток з підручних засобів. Причина — нестача продуктів харчування.

Про це повідомляє рада міста.

Зокрема, такі пастки з‘явилися поблизу 17 МКР. Птахів, яких колись жителі підгодовували біля драмтеатру, стали вживати в їжу.

«Маріупольці знаходяться у гетто, без нормальної питної води та їжі. Вони не можуть виїхати з міста. Колаборанти влаштували справжні голодні ігри для маріупольців. Довели жителів до того, що вони змушені полювати на голубів. Це знущання з людей, які до війни жили повноцінним життям — не знали що таке голод чи нестача питної води. Ці жахливі речі відбуваються у 21 сторіччі, у серці Європи, на очах усього світу. Це геноцид українського народу від держави-террориста», — заявив мер Вадим Бойченко.

Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Олександр Лазаренко зазначає, що голуби — це розсадник багатьох вірусних, бактеріальних та грибкових хвороб. М’ясо може бути інфіковано. Від нього можна захворіти на гістоплазмоз, енцефаліт, орнітоз, сальмонельоз, токсоплазмоз та інші небезпечні хвороби. Такі захворювання особливо небезпечні для дітей та людей похилого віку. При відсутності належної медичної допомоги, це може призвести навіть до летальних випадків, попереджає лікарка.

Новини партнерів