Марсі Каптур стала рекордсменкою за тривалістю роботи у Конгресі США

Співголова Українського конгресового кокусу Марсі Каптур офіційно стала жінкою, яка найдовше служить у Конгресі. Про це повідомляє The Hill у перший день роботи 118-ї сесії американського Конгресу.

76-річна законодавиця вперше виграла вибори до Конгресу у 1982 році, нагадує видання. Відтоді вона постійно переобиралася до головного законодавчого органу США і на виборах у листопаді 2022 року здобула чесну перемогу над республіканцем Джей Ар Маєвським у 9-му окрузі штату Огайо. У середу за київським часом Каптур розпочала свій 21-й термін як конгресвумен.

Раніше рекордсменкою серед жінок на обраних посадах у Конгресі США була Барбара Мікульська, яка пішла у відставку 2017 року. Вона пропрацювала у Палаті представників і Сенаті загалом 40 років.

Як відомо, Марсі Каптур є однією з найактивніших законодавиць у Конгресі США, що виступають за підтримку України. Разом із трьома іншими конгресменами вона очолює Український конгресовий кокус (Ukraine Caucus), який під час минулої сесії об’єднував 93 представників Демократичної та Республіканської партій.