MARY KAY випускає благодійну продукцію, грощі від якої підуть на реабілітацію жінок, що зіткнулися з раком грудей

03.10.2022

У місяць всесвітньої інформаційної кампанії з підвищення обізнаності щодо раку молочної залози та його профілактики, бренд Mary Kay оголошує про запуск спеціальної благодійної продукції – помади для губ у формі серця. 40 гривень від продажу кожної помади перераховуються на підтримку програми реабілітації жінок, що зіткнулися з раком грудей.

Підтримати ініціативу та придбати благодійну помаду можна з 01 жовтня по 31 грудня 2022 року через б’юті-експертку Mary Kay або на сайті marykay.ua.

За допомогою грантових програм та ініціатив з підвищення обізнаності Компанія та Фонд Mary Kay підтримують провідних вчених та науковців, які шукають ліки від раку молочної залози та органів жіночої репродуктивної системи, а також сприяє розвитку притулків для жертв домашнього насилля і підтримує громадські програми.

В Україні благодійний проєкт «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» від Mary Kay вже понад 18 років підтримує жінок, які зіткнулися з діагнозом рак молочної залози. В рамках ініціативи українське відділення бренду пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, безкоштовно пройти програму реабілітації. Завдяки комплексу медичних процедур та консультаціям з провідними фахівцями й психологами жінкам вдається відновити фізичний та психологічний стан. За час існування програми на реабілітацію для майже 1500 українських жінок з 2004 року перераховано вже понад 5 мільйонів гривень. Проєкт «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу спеціальної продукції Mary Kay.

У компаніі наголошують про необхідність відвідувати лікаря для обстеження молочних залоз 1 раз на рік та проконсультуйтись про необхідність проведення мамографії. Бо ці кроки допоможуть попередити хворобу.

Глобальна благодійна ініціатива Mary Kay – «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» – з часу свого заснування підтримала понад 6 мільйонів жінок та їх сімей, співпрацюючи з більш ніж 3 000 організацій та пожертвувавши понад $16 млн.