Медицина в смартфоні: онлайн-хаб Doc.ua презентував медичний мобільний додаток

Найпопулярніший український онлайн-хаб зробив доступ до медичних сервісів зручним

02.07.2020

Медичний онлайн-хаб Doc.ua презентував мобільний додаток на платформах Android та iOS, де зібрано 1,5 тис. закладів охорони здоров’я, 11,4 тис. лікарів і близько 300 тис. відгуків від користувачів.

У додатку українці можуть обрати лікаря за спеціалізацією, досвідом, рейтингом, місцем і вартістю послуг, записатися до нього на прийом, а після залишити відгук. Важливою функцією сервісу є можливість записатися на лабораторний аналіз, придбати медичні препарати чи отримати аудіоконсультацію.

Упродовж першого півріччя поточного року компанія створила сервіс аудіоконсультацій із лікарями, довідковий онлайн-тест на коронавірус, розширила базу, додавши нових медичних фахівців і нові клініки.

«Сьогодні нам довіряють понад 1 млн українських користувачів. З кожним оновленням, ми наближаємося до великої мети – створити онлайн-екосистему з можливістю ведення електронної картки в смартфоні. Це стане проривом в обслуговуванні пацієнтів. Не потрібно буде згадувати, чи робили вам щеплення від кору, чи була у вас вітрянка в дитинстві та коли ви хворіли на ангіну – все це буде у вашій онлайн-картці. Ми будуємо світ, у якому бути здоровим просто – і це неабияк надихає», – розповідає Сергій Казанцев, засновник Doc.ua.

Doc.ua розширює свою присутність в інших країнах і цього року вийшов на ринки Казахстану, Узбекистану та Молдови.

«Doc.ua стане причиною революційних змін у системі охороні здоров’я нашої країни. Ми розуміємо величезний потенціал розвитку екосистеми проєкту, адже вирішувати настільки глобальну проблему в медицині, як зручний доступ до сервісів, значить покращувати життя мільйонів людей. Тому, маючи такий крутий досвід, команду експертів і насправді велику мрію, ми віримо, що Doc.ua буде сильним українським брендом у світі. Наступними ринками, де ми про себе заявимо, стануть Грузія, Азербайджан, країни Балтії та ОАЕ, – додає Ігор Ліскі, стратегічний інвестор Doc.ua та голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції». Наша мета – стати № 1 на ринку, бути прикладом діджиталізації та нового підходу до сфери охорони здоров’я на всіх ринках нашої присутності».

DOC.ua медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Наразі база DOC.ua налічує понад 11 тис. лікарів, понад 1,5 тис. медичних закладів по всій Україні та провідні лабораторії. Сервіс доступний у режимі 24/7.