Медпрацівниця з Чернівців Ангеліна Ломачинська здобула перемогу у змаганнях з важкої атлетики

Ангеліна Ломачинська

Працівниця Чернівецької лікарні Ангеліна Ломачинська здобула перемогу в кубку України з важкої атлетики. Вона підняла штангу вагою в сумі 190 кг.

Про це йдеться у дописі Чернівецької обласної ради.

«Асистентка фізичного терапевта підрозділу реабілітації обласної лікарні Ангеліна Ломачинська у ваговій категорії до 55 кг і зайняла І призове місце. Вона підняла штангу вагою в сумі 190 кг (ривок 89 кг + поштовх 101кг)», — йдеться у повідомлені.

Зазначимо, що змагання пройшли в Ужгороді та були присвячені Збройним Силам України.

Тепер Ангеліні доведеться представити Україну на Європейських змаганнях з важкої атлетики, які  відбудуться у квітні 2023 року у Вірменії.