Мешканці Київщини та Харківщини можуть отримати кеш-підтримку у 6 тисяч 660 гривень

09.12.2022

Грошова допомога надає американська благодійна організація HIAS у розмірі 2200 гривень на кожного члена родини впродовж трьох місяців. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Розраховувати на допомогу може тільки певна категорія українців — постраждалі від військових дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської та Харківської областей.

«Звернутися по фінансову допомогу можуть не лише ті, хто втратив житло та засоби до існування внаслідок воєнних дій на зазначених територіях, а й вразливі родини ВПО із цих областей. Також допомогу можуть отримати особи з інвалідністю, члени неповних сімей тощо», — йдеться у повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Право на отримання грошей від HIAS мають:

  • родини ВПО, які перемістилися протягом останніх 30 днів;
  • постраждалі від раптових обстрілів домогосподарства та родини, яки втратили члена сім’ї, засоби до існування внаслідок воєнних дій;
  • ВПО або ті, хто перемістився понад 30 днів тому, які впродовж останніх 3 місяців мають дохід менший ніж 5400 гривень на особу та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості (мають двох чи більше дітей, у родині є особи з інвалідністю, є вагітні або жінки з дітьми до 2 років, у родині є люди, яким понад 55 років).

Оформити грошову допомогу можна лише на Харківщині та Київщині. У Київській області — у Броварах (вул. Незалежності, 5) з понеділка по п’ятницю. У Харківській області — у Чугуєві (вул. Гвардійська, 20, приміщення школи №1) по буднях.