Meta заборонила співробітникам обговорювати заборону абортів у робочих чатах

Компанія Meta заборонила співробітникам обговорювати у робочих чатах рішення Верховного суду США про відміну конституційного права на аборти.

Про це пише The New York Times.

Зокрема, компанія видалила зі своїх внутрішніх комунікаційних засобів усі згадки про обмеження абортів у США. У внутрішньому документі Meta говориться, що компанія «не дозволить відкритих обговорень» про аборти через «підвищений ризик створення ворожого робочого середовища».

Один із співробітників компанії написав у своєму LinkedIn, що модератори на внутрішній платформі Workplace швидко видаляють пости або коментарі, в яких згадується аборт.

Обговорення допускаються лише у групах до 20 співробітників, які дотримуються встановлених правил, але не відкрито.

Як пише видання, така політика компанії викликала розчарування та гнів серед співробітників. Деякі з них зв’язалися з колегами та менеджерами, щоб висловити свою незгоду з позицією компанії. У минулому співробітники Meta часто використовували внутрішні форуми для спілкування для обговорення суспільно-політичних питань та поточних подій.

Раніше Meta повідомила співробітникам, що відшкодує витрати на відрядження тим, хто потребує доступу до медичних і репродуктивних послуг «в межах, дозволених законом».