«Ми. Майбутнє»: документальна стрічка розповідає про життя українських підлітків під час війни

У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму

23.02.2024

Новий документальний фільм «Ми. Майбутнє» висвітлює історії п’яти українських підлітків під час війни, їх щоденне життя та мрії. Вони живуть в різних містах, думають про майбутнє та діляться своїм досвідом і проєктами, які можуть допомогти Україні.

Даніл Арабаджи розповів про 3D-сканер для відновлення креслень пошкоджених обстрілами будівель. Мирослава Трофимчук очолила молодіжний рух для криміналізації екоциду, а Софія Оніщенко стала авторкою платформидля молодіжних волонтерських обмінів. Дар’я Зворигіна розробила розвивальний застосунок для молоді, а Дарій Кузьмінський працював у центрі медичних досліджень.

«Діти – найцінніше, що наша країна має сьогодні, адже саме вони – її майбутнє. Ми маємо робити все від нас залежне, аби вони вірили в себе, відчували підтримку й знали, заради чого їм лишатися тут і заради чого ми сьогодні прагнемо перемоги понад усе. Софія, Дарій, Мирослава, Даня і Даша розповідають свої історії через історії українських міст, в яких народилися і в яких робили перші кроки в соціальному підприємництві та винахідництві. П’ять світлих історій стійкості та віри в те, що світові є заради чого обʼєднуватися», — прокоментувала директорка благодійного фонду savED Оленка Северенчук.

«Ми. Майбутнє»

Директорка благодійного фонду savED Оленка Северенчук. Фото: insider.ua

Незабаром всі учасники фільму вирушать у тур до Великої Британії та Сполучених Штатів з презентацієюстрічки. Молодь планує зібрати кошти для Маріупольського міського ліцею, який був релокований до Києва.

Читайте також: Радить психолог. Топ-6 мультфільмів, які варто подивитися підліткам

Прем’єрний показ відбудеться у Лондоні 14 березня.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram