Міжнародна економічна олімпіада в Україні: розпочалася реєстрація шкіл

16.02.2023

В Україні почалася реєстрація українських шкіл на участь у першому етапі Міжнародної економічної олімпіади від чеського Institute of Economic Education, яка вперше пройде в Україні.

Про це повідомляє співорганізатор заходу Вendukidze Free Market Center.

Переможці олімпіади отримають шанс поїхати до Братислави. Також учні, які потраплять у топ-30 рейтингу національного етапу, отримають до 90% знижки на навчання у Київській школі економіки, а автори найкращих есе на регіональному етапі отримають шанс поїхати в експедицію до ЄС від Української академії лідерства. 

Для участі в олімпіаді не потрібно навчатися у спеціалізованій школі або класі. Долучитися можуть учні 10-11 класів (за бажанням ще й учні 9 класу) або відповідних курсів коледжів. Олімпіада складається з чотирьох турів: шкільний, регіональний, національний та міжнародний. Найкращі учні представлятимуть Україну в фіналі в Словаччині разом із представниками 16 країн. Щоб взяти участь в олімпіаді, вчителям необхідно зареєструвати свою школу за посиланням до 28 лютого 2023 року.

Школа, яка відправить на шкільний етап олімпіади найбільшу кількість учасників, отримає нагороду. Також усі учні, координатори та навчальні заклади отримають сертифікати про участь в олімпіаді.