«Млинці за донат»: В Києві відкрилась перша благодійна кав’ярня

13.05.2022

Війна негативно вплинула не тільки на населення, але й на бізнес. Проте, в цей скрутний час, дуже важливо підтримувати один одного. Саме тому, волонтерами  придумали ідею закладу, в якому кожен, хто цього потребує, міг би безкоштовно, або за невеликий внесок, перекусити.

Першу кав’ярню в форматі «Млинці за донат», від Благодійного Фонду «Центр Продовольчого Захисту», уже відкрито. Посмакувати смачним обідом можна за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 38.

Заклад працює щодня, з 10:00 до 20:00. Тут є і свіжий борщ, і вареники, і смачна кава, а на десерт можна замовити морозиво.

Окрім обідів, у кав’ярні можна придбати продукти власного виробництва, а також продукцію від Mister Pelmen. Половина чистого прибутку, від продажу цих товарів, витрачається на поповнення фонду, та допомогу людям, які особливо постраждали під час нападів.

Великий млинець за 1 гривню

Великий млинець з ситною начинкою – ось, що пропонують відвідувачам волонтери. Придбати його можна навіть за одну гривню, або взагалі – без оплати. В такий спосіб, команда фонду вирішила підтримувати людей.

Кошти, які вдається виручити від донатів, та продажу продуктів власного виробництва йдуть на:

  • закупівлю сировини для випікання млинців;
  • закупівлю продуктів, та приготування різних начинок;
  • збір продуктових наборів і доставку їх людям, які опинилися в скруті.

Зараз, головною метою фонду є відкриття таких закладів у кожному районі та області Києва. В найближчих планах – відкриття на Троєщині. Однак, для цього потрібна фінансова підтримка.

Допомоги та фінансова підтримка

Теперішній стан справ такий, що подібні кав’ярні дуже актуальні в багатьох місцях. Але, попри величезне бажання волонтерів, вони не можуть все зробити самотужки. Потрібні фінанси для закупівлі обладнання. Допомогти може кожен бажаючий, хто має таку можливість.

Підтримати фонд можуть і підприємці, чиї заклади закрились, але у них досі є необхідна техніка. Волонтери готові викупити її за лояльну ціну. Це значно пришвидшить процес відкриття нових кав’ярень, які зможуть допомогти ще більшій кількості людей. Тільки разом переможемо!

Для тих, хто має можливість допомогти фінансово:

Одержувач БО «БФ «ЦПЗ»

Код одержувача 44887216

Р/Р АТ «ОТП БАНК» у

UA 66 300528 0000026004000021690

Контакт керівника: Олександр Кравченко

 +380681188131, +380639352908