Модель Джіджі Хадід пожертвує Україні заробітки з місяця моди

Модель Джіджі Хадід повідомила, що пожертвує Україні свої заробітки, які заробила під час місяця моди, який проходив, зокрема, у Нью-Йорку, Мілані та Парижі.

Про це йдеться в її Instagram.

«Наявність встановленого графіка місяця моди означає, що я й мої колеги часто представляємо нові колекції моди під час тяжких і травматичних часів. Ми не контролюємо більшість наших робочих графіків, але хотіли б брати участь у показах «за» щось. Наслідуючи мою подругу Міку Арганараз, я обіцяю пожертвувати свої доходи від показів цього сезону на допомогу тим, хто потерпає від війни в Україні», – написала модель.

Хадід, яка є палестинкою по батьковій лінії, додала, що частину коштів також пожертвує на надання допомоги в Палестині. Модель побажала, щоб усі люди вважали один одного сестрами та братами, незалежно від їхньої релігії, політики чи расси.

«Зрештою, невинні життя платять за війну, а не за лідерів. Руки геть від України. Руки геть від Палестини. Мир. Мир. Мир», – додала вона.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gigi Hadid (@gigihadid)

Раніше письменниця та авторка Гаррі Поттера Джоан Роулінг заявила, що передасть 1 млн фунтів стерлінгів ($1,3 млн) на допомогу українським дітям, що постраждали від війни, яку в Україні розв’язала Росія.