Мої тканини — мої дзеркала душі: лімітований дроп Timeless by W8LESS

Дроп створила власниця-дизайнерка бренду на честь свого дня народження

20.05.2024

Анна Шаш, власниця-дизайнерка українського бренда W8LESS, розповідає: «Щороку я створюю лімітовану колекцію, присвячену своєму дню народження. У ній я переосмислюю себе, свій вік і все, що зі мною сталося за цей рік. Timeless by W8LESS — дует чорного та білого кольору — найголовніших двох відтінків мого полотна життя. Цими фарбами я малюю свої лінії долі, які у матеріальному світі проявляються у різній формі одягу.

Мої тканини — мої дзеркала душі

Бавовна з чорними фарбами (я власноруч розфарбовую кожен виріб) це аналогія на ретроспективу прожитого року. Так, багато потрясінь, але й багато взаємопідтримки все залишає свій неповторний візерунок.

Стиснутий шифон я склала у два шари: з одного боку білий, з іншого – чорний. Цей виріб можна носити навиворіт, дивлячись в якому ви настрої. Для мене це подоба темної та світлої сторони душі як не випробовувала мене доля, а я завжди залишалась собою.

Напівпрозора тканина з натуральної кропиви, як відповідь всім моїм недругам   якщо вам здається, що ви бачите мене наскрізь, варто пам’ятати, що чужа душа завжди загадка.

Варений льон ми його самі зварили за 90 градусів і отримали ефект зношеної тканини. Це моя пошарпана роками душа, яка, як і раніше, красива, але видозмінена безліччю подій життя. Важливо — цю тканину не можна прасувати! Як і не можна стерти лінії мого життя.

Принт на вдачу — дракон, що повзе вгору. Це рідний брат мого дракона-тату, який забажав залишитись інкогніто. У цей рік особливо, за всіма забобонами, вам варто носити чорне кімоно та білу/чорну футболку на фарт».

  • Photo: Ryna Noir
  • Style: Анна Шаш
  • Hair & Beauty: Нодіра Тураджанова & Світлана Римакова
  • Model: Анна Шаш