Можно сдать новый вид пластика на переработку

Организация «Україна без сміття» рассказала о том, что теперь на переработку можно сдать новый вид пластика —  приймати на переробку полипропилен (РР, код маркировки 5).

Что это?

Каждый украинец может сдать полипропиленовые крышечки от бутылок, упаковки бытовой химии и тд.

Это хорошая новость, потому что ранее такой пластик подлежал сжиганию на очень высокой температуре.

Также, в тестовом режиме можно сдать и тонкий полипропилен: упаковка из-под молока и контейнеры.

View this post on Instagram

⚡️Прилетіли ну дуже хороші новини⚡️ ⠀ Ми знайшли переробника, який готовий забирати поліпропілен (РР, код маркування 5). ⠀ Відтепер поліпропіленові кришечки, пляшки з-під хімії та інші тверді ємності з PP йдуть не на високотемпературне спалювання, а на переробку. ⠀ А тепер більш детально. Що приймаємо: Щільний (це важливо!) поліпропілен: ♻ РР пляшки з-під хімії (кольорові і прозорі, але чорні окремо) ♻ РР кришечки ♻ Чорний РР. Він відсортовується окремо. Чорні вироби найдешевші, їх не можна перефарбувати, тому їх переробляють окремо. ⠀ Що з тонкими лотками та тарою з-під молочки❓ Поки що ми збираємо її окремо в тестовому режимі. Потім будемо тестувати і дивитись, чи годиться такий тонкий матеріал для переробки. Якщо зможемо приймати тонкий РР на переробку також — відразу напишемо про це. ⠀ Отже, основний критерій такого роздільного збору — це твердість і товщина стінок. Відерця і "олд спайси" — тверді і товсті, лотки — м'які та тонкі. ⠀ Розуміємо, що відразу зрозуміти який РР матеріал тонкий, а який товстий буде складно. Саме тому наші воїни сортування — консультанти, допоможуть вам 🙂 ⠀ Поки на бег для пляшок і кришечок PP таблички не буде, просимо вас звертатись до консультантів, вони скажуть, куди потрібно їх кидати. ⠀ Кожного дня ми працюємо щоб розвиватись і не стояти на місці і приймати на переробку ще більше матеріалів. Але головне — не створювати зайве сміття. ⠀ Чекаємо на вас і ваш PP на станції 😉

A post shared by 🌿 УКРАЇНА БЕЗ СМІТТЯ (@nowasteukraine) on

Напомним, что сдать пластик на переработку в Киеве можно на станции #NoWasteRecyclingStation по адресу улица Саперно-Слободская, 25/4.

Теги: