Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виходить у кіно 2 березня

18.01.2023

Український анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» виходить у вітчизняний кінопрокат 2 березня. Про це повідомляє пресслужба Держкіно. Як зазначається, після вітчизняної прем’єри розпочнеться широкий прокат мультфільму у всій Європі, чим опікується Universal Pictures Content Group. Також «Мавка. Лісова пісня» вийде у кінотеатральний прокат у країнах Близького Сходу і Північної Африки.

Заради створення персонажа Мавки одразу три українські мисткині об’єдналися у творчу колаборацію: акторка Наталка Денисенко озвучила головну героїню, співачка Христина Соловій заспівала у двох офіційних саундтреках фільму, а прима-балерина Національної опери та народна артистка України Катерина Кухар наділила Мавку рухами та пластикою.

Попри загарбницьку масштабну війну студія завершила роботу над фільмом наприкінці минулого року, як і планувала у мирні часи.

«Це було непросто, але нам вдалося фіналізувати роботу над проєктом. Перебуваючи у різних містах та країнах, проживши важкий досвід, ми залишились разом та продовжуємо займатися улюбленою справою, яка так потрібна людям. Мавка — наша Берегиня, уособлення характеру усіх українців. Ми горді заявити, що її історію побачить весь світ», — розповіла CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

 

Виходити з прем’єрою у кінопрокат воєнного часу — складне і ризикове рішення для команди. Адже через окупацію та руйнацію кінотеатрів унаслідок ворожих обстрілів наразі працює тільки 50% від усіх залів довоєнної країни. Проте після кінотеатрального прокату на глядачів очікує телевізійна та диджитал-прем’єри.