Мультфільм «Украдений місяць. Кум» вже зібрав 150 тисяч переглядів на YouTube

На YouTube-каналі Міністерства культури та інформаційної політики вийшов український мультфільм «Украдений місяць. Кум». Кількість переглядів вже сягає понад 150 тисяч. Про це повідомляє пресслужба установи в Телеграмі.

«Мультиплікаційний фільм «Украдений місяць. Кум» виробництва 2Flame і MAGIKA FILM за підтримки МКІП вже на YouTube! Сюжет — казковий. Українське село, яке живе тихим і спокійним життям, напередодні Різдва оживає: наповнюється піснями, музикою, духом смачної печені і свята. Козак Кум живе самотньо, осторонь від громади. Кремезна статура Кума і відлюдність викликають острах у дорослих жителів села, але не у дітей. Діти відчувають, що козак ретельно приховує від людей якусь таємницю. Але їм радше цікаво, ніж страшно. Пориньте у різдвяну містику, пронизану духом українських легенд про козаків-характерників та образами родинних традицій», — йдеться у повідомленні.

Від початку повномасштабної війни головний художник фільму Борис Денисевич перебуває у лавах ЗСУ та захищає країну від ворога.

«Украдений місяць. Кум» переміг на фестивалі анімаційних студій у Парижі в номінації «Найкраща історія» та Canada Shorts, де був відзначений нагородою Award of Excellence.

Як повідомлялося, світова прем’єра стрічки відбулася на міжнародному кінофестивалі HANIFF VI у Ханої, де мультфільм представили у конкурсній програмі.