Музей Ханенків збирає кошти на ліквідацію наслідків ракетного удару

12.10.2022

Музей Ханенків, розташований біля парку Шевченка в самому центрі Києва, 10 жовтня постраждав від російських ракет, випущених на місто. Унікальну колекцію музею ще з початку воєнних дій евакуйовано до безпечного місця, проте його будівля –  пам’ятка історії та архітектури – зазнала пошкоджень.

У себе в соціальних мережах керівництво музею звернулося до підписників з проханням про фінансову допомогу.

«Команда музею не постраждала. Колекція убезпечена ще з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Роботи щодо визначення ступеня пошкоджень ще тривають. Мабуть, на численних фото та відео з місця подій ви бачили, що постраждали вікна музею. Ми вже перекрили їх та винесли уламки скла. За це дякуємо друзям і волонтерам музею! Для всіх, хто хотів допомогти, публікуємо рахунки наших партнерів — благодійної організації «Фонд «Міжвухами»», — йдеться у повидомлени.

Реквізити можна подивитися за посиланням.

Національний науково-природничий музей НАН України, що стоїть через перехрестя від місця вибуху, також зіштовхнувся з проблемою скління. Понад 50 вікон потребують заміни скла. Наразі музей зупинив роботу, а допомогти йому швидше відновити будівлю можна за посиланням.