Музей науки поновлює роботу після локдауну

30.04.2021

Чи можна побачити свій голос? А буває скло, яке не розбивається? Як опинитися всередині калейдоскопу? Або написати повідомлення азбукою Морзе? Чи побудувати вулкан у пісочниці? Ба більше: покататися на велосипеді з квадратними колесами?

Це не фантазії Аліси з Дивокраю, а цілком реальні речі, які можна побачити – і навіть помацати! – у першому державному Музеї науки Малої академії наук. Після більш як місяця локдауну Музей повертається до звичного режиму роботи і готовий приймати відвідувачів від 0 до 99 років!

Кожен відвідувач має пам’ятати головне правило Музею: тут заборонено НЕ торкатися експонатів! Простір поділений на сім зон:

Зона «Дивна матерія» — про матеріалознавство. Тільки тут можна створити мікрочіп з піску або спробувати розбити загартоване скло кулею для боулінгу.

Зона «Акустика» — про звук та його природу. Кому цікаво побачити свій голос або почути його через акустичні дзеркала – велкам.

Зона «Людина» — все про людський організм та його роботу. Відчути час, подивитися крізь окуляри, які все перевертають, виміряти швидкість реакції на світло та звук – тут є чому дивуватись.

Зона «Оптика» — світ оптичних приладів і можливостей. «Увійти» в калейдоскоп, побачити нескінченне відображення або як зникає рука, дізнатися, як виникає веселка — все у цій локації.

Зона «Великі винаходи» — про найвидатніших та найважливіших, без яких людство багато чого б втратило: Архімеда, Морзе, да Вінчі та багатьох інших. 

А ще тут є інтерактивна пісочниця, величезні планшети, через які можна зазирнути всередину організмів, котушка Тесли, гігантська голограма та хіт Музею – велосипед з квадратними колесами.

Також у Музеї науки діють освітні програми для дітей різного віку, серед яких:

Майстер-клас «Аліса в Задзеркаллі» (для учнів 1-4 класів): малюки вивчать, як працює симетрія, що таке кінематограф та як створюється анімація. 

Квест «Гаррі Поттер» (для учнів 4-6 класів): юні дослідники дізнаються секрет філософського каменю, випробують закляття «Люмос» та зрозуміють принцип роботи світла.

Практичне заняття «Від ложки до GPS» (для учнів 5-7 класів): допитливим школярам відкриють лайфхаки, як сконструювати навігаційне обладнання вдома.

Окрім того, Музей науки пропонує квести та майстер-класи підліткам, дорослим, цілим родинам або колективам. Також проводяться заняття за методикою CLIL: вивчення іноземної мови та опанування певної науки через майстер-класи. 

Ціна квитків: стандартний квиток — 150 гривень (знижка 15% за умови розрахунку карткою Visa). 

Щоб уникнути черг, рекомендується купувати квитки онлайн

Графік роботи:

Вівторок-неділя, 10.00-20.00

Понеділок – вихідний

Де? Метро «Виставковий центр», Павільйон №23, ВДНГ