Про екологію та виробництво: «Музей паперу» створив безкоштовні онлайн лекціі для школярів

Українських школярів чекають онлайн події про історію паперу, екологію виробництва та збереження довкілля

«Музею паперу» Зміївської паперової фабрики в партнерствi зi Всеукраїнською віртуальною школою «Ранок» cтворив цикл пізнавальних лекцій та майстер-класів для школярів.

Події для учнів 6-9 класів та транслюватимуть для всіх школярів України абсолютно безкоштовно.

Що в програмi?

Програма розділена на 4 змістові блоки: історія паперу, технології виготовлення, екотехнології та особливості виготовлення книги.

Лекції та майстер-класи допоможуть дітям більше дізнатися про цікавий та складний процес виготовлення паперової продукції, розвинути екологічне та дбайливе ставлення до паперу, розповісти про сортування та про стиль життя в стилі «еко».

Хто лектор?

Лектори — фахівці Зміївської паперової фабрики та «Музею паперу», видавці, дослідники та науковці. Зміївська паперова фабрика працює понад 125 років і за цей час пережила багато трансформацій, виготовляла різні типи та виду паперу. До того ж саме на Зміївській фабриці переробляють пакування Tetra Pack, паперові стаканчики та іншу вторсировину, з якої потім виготовляють книжки видавництва «Ранок».

Ініціатор створення подій для школярів «Музей паперу» — це єдиний в Україні музей, де зібране унікальне обладнання, верстати виготовлення паперу різних часів. Вік деяких експонатів музею сягає понад 200 років.

Лекції розміщуватимуться на Youtube каналі та сайті Віртуальної школи «Ранок».