Музиканта Меріліна Менсона звинуватили у зґвалтуванні неповнолітньої 28-річної давнини

01.02.2023

Американського музиканта Меріліна Менсона звинуватили в сексуальному насильстві щодо неповнолітньої дівчини. Згідно з судовим позовом, це сталося у 1990-х роках. Про це повідомив журнал Rolling Stone.

У розпорядженні видання опинився перший позов, в якому йдеться про сексуальні злочини Менсона, тоді як раніше співака звинувачували в сексуальних домаганнях. Відповідачами за цим позовом разом із Менсоном також є лейбли, з якими співпрацював музикант, — Interscope та Nothing Records, оскільки, за словами позивачки, звукозаписні компанії «були добре поінформовані про одержимість обвинуваченого сексуалізованим насильством та розбещенням неповнолітніх».

Анонімна позивачка, вказана як «Джейн Доу», розповіла, що познайомилася з музикантом у 1995 році після концерту в Далласі. Їй тоді було 16 років. Дівчина разом з іншими фанатками стояла біля гастрольного автобуса Менсона, щоб побачити його. За словами «Джейн», співак запросив її та «ще одну молодшу дівчинку» у свій автобус, де запитав, скільки їм років та в якому класі вони навчаються, а також записав їхні домашні адреси та номери телефонів.

«Перебуваючи в автобусі, відповідач вчиняв різні акти сексуального характеру щодо позивачки, яка на той час була незайманою, включаючи, але не обмежуючись, примусовий статевий акт та вагінальне проникнення», — стверджує позивачка, додавши, що один з учасників гурту був очевидцем зґвалтування неповнолітньої, але не втрутився.

Видання зауважило, що віком згоди в Техасі на той час було і досі залишається 17 років.

«Позивачка відчувала біль, була налякана, принижена і спантеличена. Після того, як він закінчив, обвинувачений посміявся з неї… Потім обвинувачений Ворнер зажадав від позивачки забратися геть з його автобуса і пригрозив, що, якщо вона комусь розповість [про те, що сталося], він уб’є її та її сім’ю», — йдеться в позові.

«Джейн Доу» зазначила, що після цього Менсон неодноразово телефонував та писав їй в Інтернеті, вимагаючи від дівчини надіслати свої відверті фотографії, а також фото її друзів. Після зґвалтування дівчина, за її словами, почала вживати алкоголь та наркотики.

Пізніше «Джейн Доу» мала перепустки за лаштунки та супроводжувала музиканта у концертних турах. Під час спілкування з дівчиною Менсону, як зазначено в позові, вдалося встановити над нею психологічний контроль. Чоловік то піклувався про неї, то ставав агресивним і знову ґвалтував неповнолітню. Також Менсон примушував її до сексу з іншими учасниками гурту та помічниками.

У 18 років позивачка почала зустрічатися з тодішнім барабанником Nine Inch Nails Крісом Вренною, який нібито спонукав її переїхати до Лос-Анджелеса. Проте дівчина продовжувала відвідувати концерти Менсона, який контролював її та підштовхував до ізоляції від власної родини, «кажучи, що ніхто не розуміє її, окрім нього». Серед інших звинувачень «Джейн» подала до суду на музиканта за навмисне заподіяння емоційного стресу, стверджуючи, що «емоційна маніпуляція».

У заяві для Rolling Stone адвокат Меріліна Менсона Говард Кінг заявив, що той «не знає цієї людини і не пам’ятає, щоб колись зустрічався з нею 28 років тому».

Протягом останніх декількох років понад 10 жінок звинувачували Меріліна Менсона у психологічному та фізичному насильстві, зґвалтуванні та сексуальних домаганнях, зокрема, співачка Фібі Бріджерс, акторка, зірка «Ігри престолів» Есме Б’янко (з якою Менсон 24 січня досяг позасудового врегулювання справи, умови наразі не розголошуються), моделі Сара Макніллі та Ешлі Морган Смітлайн, акторка Еван Рейчел Вуд, відома за фільмом «Тринадцять» та серіалом «Західний світ», співачка SourGirrrl (Габріелла), колишня помічниця Ворнера Ешлі Волтерс та інші. У листопаді 2021 року видання Rolling Stone опублікувало розслідування про Мериліна Менсона, в якому розповідається, що музикант замикав жінок у звуконепроникній скляній кімнаті та піддавав їх тортурам.