На Берлінале покажуть документальний фільм Шона Пенна про вторгнення в Україну

24.01.2023

На Берлінському міжнародному кінофестивалі (Берлінале) відбудеться прем’єра документального фільму «Суперсила» американського актора й кінорежисера Шона Пенна про початок російського повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого минулого року. Про це повідомляє оргкомітет кінофоруму.

За словами організаторів, на 73-му Берлінале, що триватиме з 16 до 26 лютого, приділятимуть увагу війні, яка відзначатиме першу річницю вторгнення в Україну під час заходу. Зазначається, що в документальному фільмі «Суперсила» Пенна, зокрема, можна буде побачити Президента України Володимира Зеленського.

Сам Пенн був у Києві для зйомок документального фільму наприкінці лютого 2022 року, коли розпочалося російське вторгнення. «Суперсила» буде показана в спеціальній секції фестивалю Берлінале поза конкурсом.

Як повідомлялось, американський актор і кінорежисер Шон Пенн був в Україні у той день, коли росія розпочала вторгнення. Він приїхав напередодні до Києва. Режисер побував у Офісі Президента та відвідав брифінг радника керівника Офісу глави держави Михайла Подоляка та віцепрем’єр-міністра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. Актор поспілкувався із журналістами та українськими військовими.

Новини партнерів