На «Чілдрен Кінофесті» оберуть найкращий фільм, знятий дітьми

Імена переможців оголосять 9 червня

Вже втретє в рамках щорічного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбудеться показ фільмів, створених дітьми. Десять картин-фіналістів конкурсу можна буде побачити 8 червня у кінотеатрі «Київська Русь» у присутності авторів, та в усіх містах проведення фестивалю. Зареєструватися на безкоштовний показ фільмів-фіналістів можна на сайті фестивалю – реєстрація на нього відкривається 1 червня. Загалом же фестиваль проходитиме з 31 травня по 9 червня в 24 містах України.

Нагадаємо, що до складу журі конкурсу увійшли: акторка Ірма Вітовська–Ванца, режисерка Марина Степанська та режисер Аркадій Непиталюк. А почесним послом «VІ Чілдрен Кінофесту» став вокаліст хіп–хоп–гурту «Танок на Майдані Конґо» (ТНМК), продюсер, актор дубляжу й тато 8–річного Микити Олег «Фагот» Михайлюта.

Найкращий український дитячий фільм буде названо 9 червня і його автор отримає грошову винагороду в розмірі 20 000 гривень. Лауреати премій за найкращий фільм у кожній з вікових категорій отримають по 5 000 гривень. Як і минулого року, глядачі матимуть змогу проголосувати за найкращу роботу та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій». Автори найкращого фільму в цій категорії отримають 10 000 гривень. Загалом конкурс дитячих фільмів зібрав понад 160 заявок з усієї України. З них було відібрано по 5 фіналістів у двох категоріях – від 7 до 10 років і від 11 до 14 років.

-Читайте також: Соціалізація: Чого насправді вчаться діти в школах за різними освітніми системами