На ХІІ Книжковому Арсеналі представлять новий імпринт «Readberry» від видавництва «Ранок»

Презентація відбудеться 1 червня о 12:00 на ХІІ Книжковому Арсеналі

30.05.2024

«Readberry» створено для задоволення читацьких потреб молоді, яка шукає цікаві та популярні українські та зарубіжні книги. Імпринт спеціалізується на літературі Young adults (15-18 років) та New adults (18-30 років), пропонуючи широкий вибір жанрів і тематики, що відповідають сучасним смакам та інтересам аудиторії. 

Презентацію нового видавництва проведуть Ганна Булгакова, головна редакторка «Ранку» та Анна Єфіменко, директорка з маркетингу «Ранку». Також під час презентації виступить Інна Білоножко, книжкова аналітикиня та лекторка, яка розповість про світовий досвід та особливості створення імпринтів для молоді. Модеруватиме подію Олена Лисенко, книжкова оглядачка та літературна критикиня.

На ХІІ Книжковому Арсеналі «Ранок» та «Readberry» представлять широкий асортимент новинок різних жанрів, включаючи фентезі, пригоди, романи та детективи. Серед очікуваних видань будуть «Дім між трьох світів» Тані Гуд, детектив з демонічними елементами «Інститут шляхетних убивць» Валерії Малахової, фентезі Мари Вульф «Повернення ангелів» та «Сестра зірок», «Тюремна цілителька» Лінетт Ноні, популярна детективна історія «Посібник з убивства для хорошої дівчинки» та багато інших сучасних літературних проєктів.

«Ми захоплюємося тим, як багато читають сучасні молоді люди, як вони об’єднуються довкола книжок, стежать за світовими трендами, роблять читання модним і привабливим. Тому ми створили «Readberry»: видавництво, яке обирає найочікуваніші young adults і new adults книжки і робить їх доступними в Україні. А також спільноту, де завжди можна обрати нову книжкову пригоду або продовжити обговорення тої, що лишилася позаду», — поділилася головна редакторка видавництва «Ранок» Ганна Булгакова.