На каналі «Дом» прем’єра проєкту «Тихий вечір з Оленою Кравець»

У суботу,  3 грудня, о 20:15 на телеканалі «Дом» відбудеться прем’єра авторського проєкту «Тихий вечір з Оленою Кравець». У студію приходитимуть гості, щоб власними історіями життя та своїм оптимізмом підбадьорити глядачів.

«Тихий вечір з Оленою Кравець» — це легка розмова про актуальні для українців теми. Щосуботи у гості до Олени Кравець та її співведучого, чиє ім’я глядачі дізнаються під час першого ефіру, приходитимуть різні співрозмовники: працівники критичної інфраструктури, які стають сьогодні справжніми героями, волонтери, воїни, музиканти, політики, державні службовці, артисти.

«Мені дуже приємно вимовляти це словосполучення «тихий вечір», і ми не випадково назвали так нашу програму. Ми живемо в такі часи, коли прості речі, як-от тихий вечір, стають розкішшю, і ми починаємо їх більше цінувати. Але ця програма не для того, щоб втекти від реальності. Вона для того, щоб трішки підсвітити інший її бік. Вона про життя, яке продовжується всупереч усім тривогам, про світло, яке переможе будь-яку темряву, про затишок, який створюють свічки, гітара і смс із запитанням «Як ти?». Та найголовніше — вона про  нас, про людей, які сьогодні важливіші за все, і нашу єдність», — говорить авторка і ведуча Олена Кравець.

Перший випуск програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» у суботу, 3 грудня, о 20:15, буде наживо транслюватися на сайті та на YouTube-майданчику каналу «Дом».