«Нам потрібні нові імена»: топпіарниця Юла презентувала ЛЮБОВ

23.05.2024

У день національної музичної премії «YUNA» власниця мультикомунікативної агенції «YULA Company» Юла оголосила про співпрацю з раніше невідомою співачкою ЛЮБОВ. Вони вже запрем’єрили відеокліп про історію аб’юзивних стосунків «Горить душа [22]» 

Співачка ЛЮБОВ — це голос, що лікує та відкриває серця людей. У  час, коли тема аб’юзу часто залишається в тіні, артистка стає маяком світла та своїм унікальним голосом розповідає історії, що викликають емпатію, та спонукає до змін.

«Сьогодні важливий день для нашої команди — ми відкрили свій секрет та презентували нову артистку ЛЮБОВ. Зараз шоу-бізнес завжди в пошуках нових імен, тому я вирішила знову кинути собі виклик і допомогти артисту-початківцю зробити квантовий стрибок! Упевнена, що через кілька років цей голос знатимуть і обожнюватимуть усі!» — прокоментувала Юла.

Авторкою слів «Горить душа [22]» виступила сама співачка. Цей сингл — історія, що розповідає про пережиті аб’юзивні стосунки. Проте вона щаслива, що завершила їх, і тепер сама — незалежна та божеВільна. Цієї ночі ЛЮБОВ танцює наодинці й нарешті радіє від самоти.

Відеороботу зняв режисер TERLETSKY. Як він зазначає, це відео розкриває шлях головної героїні, яка після попередніх стосунків розпочинає своє життя з чистого аркуша. «У відео ЛЮБОВ розповідає власну історію пережитих почуттів. Саме вона змогла показати відродження фенікса з попелу аб’юзу. Її історія розповідає, що стосунки для неї були лише досвідом, який вона відправила у смітник. Зараз ЛЮБОВ отримує задоволення від себе та світу, що її оточує. Перетворюється на сильну, вільну та незалежну й насолоджується кожною миттю свого життя», — ділиться TERLETSKY.

Зйомки відеоробити тривали приблизно 12 годин. За цей час ЛЮБОВ, крокуючи буденними флешбеками, показала шлях кожного, хто переживав емоційний аб’юз і сміливо розірвав ці кайдани. 

«Цей сингл для мене став найочікуванішим кроком вперед. Я вирішила почати свою кар’єру саме з пісні «Горить душа [22]», адже хочу донести світу історії, від яких палає всередині, і хочеться кричати, аби тебе почули. Якщо говорити про відеокліп, то можу виділити дві сцени, які мені найбільше припали до душі. Перша — це сцена з тінню, де відбувається кульмінаційний момент прощання з минулим. Друга — це божеВільний танець на самоті.  Я відкриваю себе як нову співачку — ЛЮБОВ. Впевнена, що в кожного, хто переживав моменти емоційного аб’юзу, від цієї пісні буде горіти душа, і кожен відчуватиме мою підтримку!» — розповідає ЛЮБОВ.

Відеокліп та сингл уже доступні на музичних майданчиках!