НАОНІ оркестра та «Володарі Стихій» запрошують на перший український інструментальний мюзикл

03.06.2024

30 червня на сцені МЦКМ «Жовтневий палац» відбудеться вражаюче музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій». Це унікальний інструментальний мюзикл, який поєднує в собі витончену майстерність найкращих чотирьох солістів-інструменталістів (бандура, цимбали, скрипка, етно-духові) та Національного академічного оркестру народних інструментів України НАОНІ оркестра, хореографічні перформанси та інноваційні технології візуалізації.

В основі інструментального мюзиклу – фентезійний сюжет тисячолітньої легенди часів Трипільської цивілізації. Чотири музиканти – Володарі Стихій, що грають на особливих інструментах: бандура – вода, цимбали – земля, скрипка – вогонь, етно-духові – повітря. Авторські композиції Володарів та світові поп, фолк, класик та рок-хіти звучать у вишуканому та тембрально багатому звучанні НАОНІ оркестра.володарі стихій

Музичну складову доповнюють високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікава сюжетна лінія, вражаючий візуальний ряд та інноваційна подача з використанням 3D-віджеїнгу та хореографічних перформансів.

Проєкт має свою історію. У листопаді-грудні 2018 року за підтримки Українського культурного фонду відбулись прем’єри програми на сценах Київської та Одеської опер, Івано-Франківського музично-драматичного театру. У 2020 році було здійснено студійний запис музичного матеріалу проекту. У 2022 році музичне шоу було представлено у м. Мец, Франція. В 2023 році було відзнято музичний фільм по сюжету проекту у 12 місцях сили України – Писаний камінь, печера “Вертеба”, Скелі Довбуша, Манявський водоспад, Лисина Космацька, Тустань, Витачів “Городище” та інші. На 2025 рік анонсовано європейський тур проекту у Німеччині, Австрії та Швейцарії.

володарі стихій

Чому варто відвідати музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій»?

 • Унікальні композиції на основі українського народного і авторського матеріалу в сучасному аранжуванні (можна почути і мелодії Щедрика, Гопака, Аркана, Коломийки, пісні «Ой Верше, мій Верше», Колискової, Гуцулки, а також світових джазових, класичних, рок-хітів)
 • Унікальні українські інструменти і виконавці: Владислав Ваколюк (бандура) м. Київ, Андрій Стовп’юк (гуцульські цимбали), м. Коломия, Івано-Франківська обл., фіналіст шоу «Україна має талант», Олександр Божик (скрипка, одночасно грає на 3 скрипках і занесений до Книги рекордів України), м. Львів, фіналіст шоу «Україна має талант», Олесь Журавчак (етно-духові: дримба, тилинка, фрілка, сопілка), м. Київ та НАОНІ оркестра.
 • Унікальна форма подачі – інструментальний мюзикл, в основі якого фентезійний сюжет легенди часів Трипільської цивілізації. Потужне смислове наповнення, цікавий сюжет, високоякісні аранжування, високопрофесійне та мега-віртуозне виконання, інноваційна подача з використанням 3D-віджеїнгу та хореографічних перформансів – все це зробило шоу «Володарі Стихій» неймовірно яскравим, візуально вражаючим, емоційно захоплюючим 100% українським національним культурним продуктом.

Водночас, це занурення глядачів у атмосферу фентезі та легенди часів Трипільської цивілізації, покладеної в основу сюжету, через візуалізацію картин-легенд відомого у всьому світі українського художника Віктора Крижанівського, які сповнені глибокого символізму і сакрального змісту, а також через візуалізацією артефактів та символів часів Трипільської цивілізації, про які ми знаємо з казок і легенд, та через звуки унікальних традиційних українських народних інструментів.Володарі стихій

Вони пробуджують Магію звуками унікальних інструментів.

Чотири Володарі Стихій на одній сцені – ті, що творять музику Серцем…

 • Вода – Владислав Ваколюк (бандура)
 • Земля – Андрій Стовп’юк (цимбали)
 • Вогонь – Олександр Божик (скрипка)
 • Повітря – Олесь Журавчак (етно-духові)

та Хранителі Зерен Мелодій – НАОНІ оркестра під керівництвом Віктора Гуцала, диригент-постановник Олег Кунтийволодарі стихій

За участі Театру танцю OSDC, хореограф-постановник Олеся Шляхтич

 • Художник-постановник – Дмитро Ципердюк
 • Оркестрові аранжування – Іван Небесний
 • Саунд-дизайн – Микола Сосін
 • Художник костюмів – Марія Антоняк
 • Графічний дизайн – Ярослав Крижанівський
 • Автор ідеї та режисер – Олесь Журавчак

Живий звук та вражаюче аудіовізуальне фентезі-шоу.

Стань співтворцем музичної Містерії! Розкрий Таємницю Стихій!

Відео унікального фентезі-шоу можна побачити за посиланням. Детальніше про проєкт – на сайті.

Квитки можна придбати тут. Більше інформаціїу соцмережах проєкту Facebook, Youtube

Читайте також: НАОНІ та «Володарі Стихій» представили рок-версію «Щедрика»

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram