Наукове шоу, тренінги на ЕІ та IQ та творчі майстер-класи: ТРЦ Gulliver запрошує на сімейний вікенд до Дня захисту дітей

31.05.2023

3 та 4 червня торгово-розважальний центр Gulliver запрошує на захоплюючий вікенд для всієї родини до Дня захисту дітей. Вхід на всі інтерактиви вільний. 

Програма 3 червня. З 13:00 до 17:00 на 4-му поверсі ТРЦ діти зможуть взяти участь в розважальних активностях. Зокрема, поролоновому шоу, в межах якого діти збудують фортецю з поролонових кубів, а потім разом її зруйнують. Додатково у програмі: активні ігри на швидкість, спритність та кмітливість, танцювальні флешмоби, музичний супровід та аквагрим. Також у ТРЦ всіх діток пригощатимуть солодкою ватою. 

На 16:00 на 4-му поверсі заплановане наукове шоу «Хімія сніданку» від Малої академії наук. Під час шоу дослідимо надзвичайні властивості звичайного курячого яйця. 

 

Програма 4 червня. Вже у неділю з 13:00 до 17:00 запрошуємо на розвиваючі майстер-класи для дітей та підлітків від бізнес-табору KIDBI Camp. Тренінг розрахований на дітей від 8 до 17 років. Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Майстер-класи проходитимуть на 4-му поверсі ТРЦ у просторі лекторію.

Програма заходу поділена на три тематичні блоки. В межах першої частини діти та підлітки пройдуть тренінг, спрямований на згуртування командного духу. Зокрема, познайомляться один з одним, отримають готові інструменти і техніки, як знаходити друзів, візьмуть участь у спортивній естафеті, зіграють в «Сніжний ком», «Мафію» і не тільки. 

Наступний блок буде присвячений психології. Так, діти пройдуть бліц-тренінги на розвиток емоційного інтелекту та IQ, де навчаться правильно керувати своїми емоціями та ефективно взаємодіяти з іншими людьми. 

Фінальний етап – творчий. Кожен учасник зможе спробувати себе у ролі справжнього актора та перевірити себе на артистичність. Діти пройдуть вправи для розвитку харизми та імпровізації. Запланований майстер-клас з акторської майстерності, який охопить такі напрямки, як пластику тіла, імпровізацію та навіть зйомку перших самопроб. 

Батьки можуть бути присутніми на моменті представлення, а також на фінальному етапі. Під час психологічного та акторського тренінгів, дорослим краще залишити дітей, щоб не створювати додатковий дискомфорт.

Майстер-класи відбудуться у просторі лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

 

Новини партнерів