Найкращі фільми про татусів для сімейного перегляду з дітьми

16.06.2024

День батька у 2024 році відзначається сьогодні, 16 червня. Це ідеальний день для проведення часу з родиною, адже це вихідний день. Організуйте сімейні посиденьки та відсвяткуйте свято! Приготуйте смачну їжу, увімкніть хороший фільм про тата з нашої добірки та насолоджуйтеся компанією один одного або всією родиною. Адже час проведений разом такий цінний, особливо під час війни, коли кожен день може стати останнім.

Тому пропонуємо вам добірку фільмів до Дня батька про люблячих татусів, які заради своєї родини та дітей готові на все. В цій добірці є фільми, над якими доведеться подумати, можливо навіть поплакати, проте є і комедії, які піднімуть вам настрій на весь день!

Читайте також: Що дивитись на Netflix у червні 2024 року: 65 найочікуваніших фільмів та серіалів

Фільми до Дня батька: 5 кращих

«У гонитві за щастям», 2006

Зворушливий фільм про тата, що не падає духом ні за яких обставин, адже в нього є маленький син. Тато заради сина готовий гори звернути. Він намагається подарувати малечі щасливе життя, проте все не так легко. Попри всі труднощі, які чекають головних героїв — вони разом і вони безмежно люблять один одного.

«Кучерявка Сью», 1991

Класика, яка заслуговує на увагу. Цей фільм дещо схожий на попередній в нашій добірці. В центрі сюжету батько та донька, які постали перед труднощами, які ніяк не завершуються. Вони тонуть у проблемах, проте світ не без добрих людей. На їхньому шляху зявляється «янгол», який готовий цим двом допомогти зберегти їх родину.

«Великий тато», 1999

Комедія з елементами драми, яка змусить задуматися, але й вдосталь посміятися. В центрі сюжету чоловік, який не був готовий стати батьком, проте його необдуманий вчинок змінив кардинально його життя. Тепер він тато, і позбутися цього статусу він не може. Тому батько з сином намагаються навчитися жити разом та вибудувати звязок.

«Місіс Даутфайр», 1993

Ще одна комедія з елементами драми, доказ того, що татусі готові на все, аби бути поруч зі своїми дітьми. Вони готові переодягнутися в жінку і вести господарство, аби стати ближче до своїх дітей. Герой фільму енергійний татусь, який втратив дружину і не може бачити дітей, як раніше. Але він не готовий змиритися з рішенням дружини й намагається повернути дітей та кохану.

«Хто в домі тато», 2015

Захоплива комедія про конкуренцію вітчима та біологічного батька дітей. Жоден з них не готовий втрачати те, що має, а дехто хоче повернути те, що втратив. Чоловіки хочуть «переплюнути» один одного. Конкуренція та боротьба за дітей і звання «татуся» може перевернути їхнє життя з ніг на голову. І якщо чоловіки не порозуміються, можуть втратити те, за що так довго боролися.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram