Найменшій — 6 місяців: Денісова розповіла про випадки зґвалтування дітей окупантами

Лише 19 травня за одну годину через пережите сексуальне насильство звернулися 10 людей, з них 8 — зґвалтовані неповнолітні. Серед них двоє хлопчиків 10 років. Останній тиждень більшість дзвінків надійшли зі звільнених сіл Харківської області.

Про це повідомила уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

«Трійнята 9 років, дівчатка. Зґвалтовані рашистами, тяжкі травми статевих органів. Все це на очах у матері, вона в шоковому стані. Звернулася мама, на її очах дев’ятимісячну доньку зґвалтували свічкою. Однорічного хлопчика ґвалтували двоє, помер. Дівчинка двох років, ґвалтували двоє, залишилася живою», — пише вона.

Денісова додала, що серед зґвалтованих є літні чоловіки 67 та 78 років.

«Це геноцид українського народу з особливою жорстокістю! Це порушення не лише норм міжнародного гуманітарного права, а й самої його сутності, моралі цивілізованого світу», — каже уповноважена.

Вона зазначає, що рф використовує зґвалтування та сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни. Протягом 23 травня на телефонну лінію психологічної допомоги омубдсменки звернулися особи з Олександрівки Херсонської області, які надали дозвіл на публікацію інформації про факти сексуального насильства.

«Двоє дівчаток 12 та 15 років зґвалтовані рашистами. Дівчинка 6 місяців, росіяни ґвалтували чайною ложкою. Двоє хлопчиків-близнюків дворічного віку разом з мамою були вдома. Увірвалися 5 рашистів, один тримав матір, решта по двоє гвалтували малюків орально та анально. Діти загинули від отриманих розривів та втрати крові», — пише омбудсменка

Вона розповіла також, що трирічного хлопчика на очах у матері зґвалтували два рашисти, від отриманих травм дитина померла.