Найяскравіші перевтілення Дженніфер Лоуренс на екрані: фільми, які варто переглянути кожному

15.08.2023

Понад десять років тому Дженніфер Лоуренс стала однією з популярних зірок Голівуду. Актриса, номінована на премію «Оскар» у 2011 році за прорив у фільмі «Зимова кістка», знялася в ролі Катнісс Евердін в екранізації «Голодних ігор» і призвела стартову франшизу до рекордних на той момент продажів квитків 152,5 мільйона доларів за перший вікенд.

Сьогодні, 15 серпня 2023 року, актриса Дженніфер Лоуренс відзначає свій 33 день народження. З цього приводу редакція WoMo підготувала добірку найкращих перевтілень актриси на екрані.

Читайте також: Як мотивувати себе? ТОП-10 надихаючих фільмів, які варто подивитися всією сім’єю: трейлери

Люди Ікс

Дженніфер Лоуренс виконала роль Рейвен Даркхолм/Містика у фільмах «Люди Ікс: Перший клас», «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», «Люди Ікс: Апокаліпсис» і «Люди Ікс: Темний Фенікс». Саме зйомки в цій кінофраншизі дала актрисі світову популярність та зробила її найулюбленішим та найяскравішим персонажем глядачів.

Читайте також: Хоче поневолити або знищити людство: найкращі фільми про небезпечний штучний інтелект

Голодні ігри

 

Дженніфер Лоуренс дебютувала в ролі Катнісс Евердін у фільмі «Голодні ігри» у 2012 році. Катнісс займає місце своєї сестри в одноіменних Іграх, трансльованих по телебаченню, де насмерть битимуться учасники з 12 округів Панема. «Голодні ігри» швидко стали величезним культурним хітом, який вивів Лоуренса на новий рівень слави.

Червоний горобець

Дженніфер Лоуренс грає балерину, виступаючу шпіонкою, Домініку Єгорову в  фільмі «Червоний горобець», жорсткому шпіонському трилері в дусі фільмів про Борне. Домініка завербована шпіонським агентством, щоб встановити контакт з агентом ЦРУ. Гра актриси отримала широку похвалу, фільм у всьому натрапив на критику за те, що в ньому занадто багато уваги приділялось сексу та насильству.

Читайте також: Альфред Гічкок: найкращі фільми майстра саспенсу

Зимова кістка

Проривна роль Дженніфер Лоуренс була у фільмі «Зимова кістка» у ролі збіднілого підлітка Рі Доллі, яка шукає свого зниклого батька у сільській місцевості Озарк у штаті Міссурі, щоб урятувати свою родину від виселення. Стрічка була зустрінута загальним визнанням, отримавши майже 94% балів на Rotten Tomatoes, а Дженніфер Лоуренс отримала свою першу номінацію на премію «Оскар». «Зимова кістка» — це похмурий трилер про повноліття, який доводить, що трилерам не потрібна дія або спалахи, щоб зачарувати свою аудиторію.

Читайте також: Найкасовіші фільми 2023 року: ТОП-10

Збірка промінців надії

Дженніфер Лоуренс стала другою наймолодшою володаркою премії «Оскар» за кращу жіночу роль, зігравши роль молодої вдови Тіффані Максвелл у фільмі «Збірка промінців надії». Ця картина є зворушливою гуманістичною романтичною комедією. Вона торкається таких важких тем, як смерть і психічне здоров’я.