НБУ: 10 банків скасували комісію за видачу коштів

13.12.2022

НБУ отримав від десяти власників банкоматних мереж інформацію про те, що тарифи для карток інших банків за видачу коштів скасовані. Про це повідомив на порталі регулятора заступник голови НБУ Олексій Шабан.

«Два тижні тому була така ідея, а сьогодні ми вже отримали від десяти банків-власників банкоматних мереж інформацію про те, що тарифи для карток інших банків за видачу коштів скасовані. Тобто ти користуєшся цим банкоматом, як банкоматом свого банку», — повідомив Шабан.

Він нагадав, що НБУ виступив з ініціативою запуску «Банку незламності». Мета проєкту — створити мережу відділень, забезпечених генераторами. З 15  грудня понад 800 осередків долучаться до цієї мережі.

«Ми розуміємо, що потрібно здійснити не тільки підготовку цих відділень і персоналу, забезпечити готівкою, а й організувати коректне інформування населення», — зауважив Шабан.

Як раніше повідомлялось, регулятор звернувся до фінустанов України з пропозицією встановити єдині розширені ліміти та скасувати додаткові комісії на зняття готівки власниками карток інших банків у банкоматах.