НевДудь: українські якісні інтерв’ю, які варто дивитися

25.07.2023

Український YouTube розростається і стає дедалі якісним, цікавим та корисним. Зараз українці можуть знайти відео державною мовою на будь-яку тематику. Ми підготували добірку найкращих каналів українських інтерв’юерів на YouTube, які варті уваги.

10 найкращих каналів українських інтерв’юерів на YouTube

«По-своєму подкаст»

Це подкаст про вибір, який змінив усе. У ньому розповідають історії гостей, які одного разу, наважившись вчинити по-своєму, зірвали куш: зібрали сотні тисяч фоловерів в інстаграм, заснували успішний стартап, зняли кіно чи знялися у ньому, збагнули своє покликання та визначили формулу комфортних стосунків.

Лачен

Український блогер, волонтер, автор інформаційного Telegram-каналу “Лачен пише”, що висвітлює війну в Україні, Ігор Лаченков став відкриттям 2022-го. Наприкінці минулого року був заснований канал “Лачен”, на якому виходять інтерв’ю з легендарними постатями різних підрозділів Збройних сил України.

Аліна Доротюк

YouTube-канал Аліни Доротюк — це цікавий і пізнавальний ресурс, на якому публікують інтерв’ю з людьми зі світу мистецтва, бізнесу та суспільного життя. На цій платформі глядачі можуть дізнатися про життя і досягнення цікавих особистостей, а також про те, як вони досягали успіху.

РОЗМОВА

Канал пропонує цікаві інтерв’ю, які допомагають дізнатися про людей та їхні досягнення більш детально. Особливість каналу — це не тільки глибина розповідей, а й різноманітність тематик. Тут можна знайти інтерв’ю з письменниками, музикантами, політиками, акторами, підприємцями та іншими відомими особистостями.

ГОНЧАРОВА

На каналі можна знайти цікаві інтерв’ю з відомими людьми. Основний фокус каналу — це бесіди про життя, кар’єру, творчість, успіх і мотивацію. На каналі можна знайти багато цікавих бесід зі знаменитостями з України та інших країн, а саме з письменниками, акторами, музикантами, спортсменами та підприємцями.

Це Ніхто Не Буде Дивитись

Емма Антонюк започаткувала серію інтерв’ю з відомими українськими особистостями «Це ніхто не буде дивитись». Серед обраних персоналій і діячі культури та літератури — Ростислав Семків, Богдана Романцова, Ірена Карпа, Євгенія Кузнєцова, Віра Агеєва.

Маша Єфросиніна — «Екзамен»

«Екзамен» — це інтерв’ю-шоу, в якому ведуча Маша Єфросиніна спілкується з цікавими та успішними людьми з різних сфер життя. Канал вирізняється якісною добіркою гостей і цікавими темами розмов, які дають змогу дізнатися багато нового і корисного. Гості каналу діляться своїми історіями успіху, розповідають про свої досягнення і труднощі, а також діляться порадами й досвідом.

Женя Янович — «20:23»

Формат Late night show широковідомий по всьому світу, саме тому автор проєкту «20:23» Женя Янович вирішив запровадити його і на українському Ютубі. Гостями стають цікаві вітчизняні постаті, розмова проходить у розважально-легкій формі, через інтерактиви та рубрики ведучий розкриває гостя з іншого боку.

Слава Дьомін — «СЛАВА +»

Проєкт «СЛАВА +» на каналі «Люкс ФМ». Ведучий Слава Дьомін дізнається про усі таємниці зірок шоу-бізнесу. Зазвичай випуск базується на популярних Google-запитах про чергового гостя. Деякі з них можуть відверто вразити респондента своєю банальністю чи зухвалістю, а деякі влучно висвітлюють питання, які найбільше цікавлять юзерів.

Зе Інтерв’юер

«Зе Інтерв’юер» — проєкт на однойменному каналі. Інтерв’юер Анатолій Анатоліч спілкується з різними цікавими людьми, бізнесменами та діячами культури. Цікавинкою є те, що випуски мають по-справжньому «живе» наповнення, адже з відео майже нічого не вирізають.