#НеЗручнаСпівбесіда: У соцмережах запустили флешмоб проти сексизму при прийомі на роботу

Реальні історії реальних жінок

У лютому 2019 року Центр зайнятості Вільних людей та проект #RIZNA запустили флешмоб, покликаний привернути увагу суспільства до проблеми сексизму при прийомі жінок на роботу.

На своїх сторінках організатори так описали акцію: «Напевно, #НеЗручнаСпівбесіда — це те, що траплялося і з тобою. Потенційний роботодавець запитує про особисте, цікавиться тим, про що б говорили з друзями та близькими. Пітніють долоні, зростає нерозуміння, роздратування та злість. «What the fu*k?»- волає внутрішній голос.

Чому «мої діти, чоловіки, коти, ті з ким я їм, і з ким я сплю» цікавіші за те, що я знаю, що я вмію, в чому я є спеціалісткою, чого прагну в професійному розвитку?!

Де пролягають межі особистого, за які роботодавець не повинен виходити?

#RIZNA запускає флешмоб #НеЗручнаСпівбесіда, щоб показати, що ти не одна мала такий досвід. Нас багато! І проблема не в тобі, а в незрілості суспільства. Знай свої права, обирай компанію за цінностями адже основна перевага на ринку праці – це твоя професійність.

Підтримай флешмоб, поділись історією #НеЗручнаСпівбесіда на своїй сторінці».

У Facebook вже почали з’являтися історії різних жінок, які розповідають про прояви сексизму, лукізму, ейджизму, об’єктивації і т.п. з боку потенційних роботодавців. Ознайомитися із ними ви можете за допомогою відповідного хештегу, або поділитися власним досвідом.

Узнать, как победить кадровый голод на «голубые воротнички», вы сможете на

HR MARATHON 2019 23 апреля в Киеве.

Стоимость билетов: 2000 грн

— Читайте також: Equal Pay Day: Что нужно знать о разрыве в оплате труда