Ніна Матвієнко захотіла заміж за Залужного: головнокомандувач ЗСУ дав відповідь

09.01.2023

75-річна народна артистка Ніна Матвієнко записала відеозвернення до Валерія Залужного. Вона освідчилася в коханні та заявила, що вийшла б заміж, якби була молодшою. Головнокомандувач ЗСУ розчулився й несподівано відповів.

Зараз чимало зірок — Ольга Сумська з Віталієм Борисюком, Віктор Павлік з дружиною Катею — відпочивають і виступають у готелі в Яремче. Разом з ними Ніна Матвієнко з сім’єю. У ресторані вона трепетно звернулася до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного — зізналася в любові та вклонилася.

«Любий Валерію Федоровичу, я вас дуже люблю. Я пишаюся вами. Я кожну сторіночку переглядаю, де ви говорите. Я не знаю чому, але ви мені стали дуже близьким. Як би я була трошечки молодшою, я б вийшла за вас заміж. Але я виходжу заміж за вашу любов до Батьківщини, за вашу мудрість. За те, що ви любите сьогодні наших хлопців, що ви їм допомагаєте, що ви не тільки тил, а й опора нашого сьогодення. Вклоняюся вам,» — промовила Ніна Матвієнко зі сльозами на очах.

Як з’ясувалося, це відео передали Валерію Залужному. Слова і переживання народної артистки його розчулили, тож він записав підбадьорливий ролик у відповідь.

«Ніно Митрофанівно, мені дуже приємно. Надприємно. Дуже вам дякую за підтримку. Ви велика молодець, ви для нас зразок. Саме таких, як ви, ми захищаємо. Дуже-дуже вам дякую. Тримайтеся, будь ласка», — сказав головнокомандувач ЗСУ на камеру.

Теплу реакцію Ніни Матвієнко зняла донька Тоня.

«Він такий гарний і зовсім інший. Молодий який, Господи», — вигукнула співачка та навіть обійняла телефон, на якому дивилася відео.

Як повідомлялось, Ніна Матвієнко, як і Валерій Залужний, одружена. Уже понад 50 років вона заміжня за художником Петром Гончарем.