Ніно Катамадзе дасть два благодійних концерти в Києві

03.04.2023

28 та 29 квітня у Києві з благодійними концертами виступить грузинська джазова співачка Ніно Катамадзе, яка ще з 2014 року виступає проти війни в Україні.

“Я проживаю Україну у своїй країні щодня. Вже більше року, як я відкрила свій благодійний фонд тут у Грузії, щоб пом’якшувати біль українцям, що вимушено покинули свою країну, яка відчайдушно продовжує боротися за справжні цінності – свободу вибору, свободу слова, свободу майбутнього, яке свідомо обрала. Але у добрих справ немає надлишку. Допоки триває війна, ми мусимо бути разом і робити навіть більше можливого, аби наблизити перемогу. Українці мені завжди були близькі по духу, та їх сміливість і стійкість під час цієї страшної війни продовжують мене вражати. Тож я користуюсь кожною нагодою, аби приїхати в Україну і підтримати тих, хто бореться за майбутнє світу, майбутнє нашої землі, за нашу нову чесну й щиру історію. Кожен солдат, що воює в Україні, кожна матір, що молиться за свого сина, чоловіка, брата, кожен батько, що захищає свою сім’ю, свій дім і свою землю – це справжні герої. Всім героям СЛАВА! І СЛАВА Україні”!», — сказала артистка. 

Читайте також: Інтерактивний науковий музей з безоплатним відвідуванням відкрився у ТРЦ Gulliver

Зазначається, що в Києві у КВЦ “Парковий” Ніно виступить (о 19:00), у супроводі гурту «Insight», Папуни Шарікадзе і Георгі Хондзі Берішвілі.

Читайте також: Гурт Scorpions виступить на Майдані Незалежності після перемоги України у війні

Ці концерти продовжують серію благодійних подій від «Квартал-Концерту» у КВЦ “Парковий”. Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери заходів — БФ «За Луганщину» та громадська організація «ВПО України».

Читайте також: У Києві фешн-блогери проведуть майстер-класи зі стилю: подробиці

«Концерти відбудуться у зручному сучасному залі на 1-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, зручною парковкою. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери», — йдеться у повідомленні