Нова лінійка PURE AGE PERFECTION від Sensilis — шлях до сяючої та здорової шкіри

13.03.2024

Боротьба з акне — це шлях, який може затягнутись на довгі роки, та який не має обмежень за віком. Шкіра ж своєю чергою має безліч особливостей та здатна до проявів старіння. Саме тому іспанський дерматологічний бренд Sensilis презентував нову лінійку PURE AGE PERFECTION, що розроблена для боротьби зі старінням чутливої, жирної та схильної до появи акне шкіри.

До лінійки увійшли чотири засоби. Серум PURE AGE PERFECTION [CICACNE SERUM] помітно зменшує постакне, покращує текстуру шкіри, прибирає почервоніння та надає матуючий ефект вже за 30 хвилин після нанесення. Ретиналь PURE AGE PERFECTION [RETINAL] збільшує синтез колагену, дає ефект гладкості та пружності та прибирає зморшки. Флюїд PHOTOCORRECTION [PURE AGE PERFECTION 50+] захищає шкіру від UVA, UVB та синього світла та виконує функцію зволоження. Лосьйон AZELAIC [PEEL] спрямований на освітлення пігментних плям та запобігання запалення шкіри.

 

Читайте також: Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis

Лінійка PURE AGE PERFECTION містить мигдальну кислоту, що має бактерицидну та антивікову дію, пребіотики, що покращують бар’єрну
функцію та мікробіом шкіри

Також у складі засобів є центелла азіатська, азелогліцин, силіконові мікрогранули та інші інгредієнти, що стимулюють себорегуляцію, зволоження та роблять шкіру чистою, матовою та пружною.

Читайте також: Beauty-тренди лютого 2024 року: найпопулярніші косметичні засоби

Вся продукція бренду протестована на чутливій шкірі, а для досягнення найліпших результатів рекомендовано поєднувати засоби лінійки PURE AGE PERFECTION із дерматологічним лікуванням та косметологічними процедурами.

Про бренд: 

Sensilis — іспанський дерматологічний бренд розроблений у 1972 році. Бренд створює препарати, що доведено лікують гіперчутливу та сенсибілізовану шкіру, та унікальні формули для догляду та відновлення шкіри. Метою Sensilis є дати можливість жінкам із чутливою шкірою насолоджуватися широким спектром перевірених високоефективних косметичних засобів за індивідуальними показниками, отримуючи бажані результати.