Новий подкаст для дітей «Кльове Слово» вже в ефірі

Кожен епізод подкасту — це оповідь, в центрі якої — діалог з дитиною

В україномовному медіапросторі з’явився новий аудіоподкаст для дітей та підлітків — «Кльове Слово», створений командою ГО «Теревені». 

Перший сезон налічує 10 епізодів, кожен з яких присвячений тлумаченню різноманітних понять та історичних явищ, які відбувались на території сучасної України, завдяки зануренню в етимологію певного слова, як от: чумаки, вечорниці, літопис тощо. Слова начебто відомі, але часом, навіть, дорослі, не кажучи вже про дітей, не усвідомлюють, скільки цікавих значень та подій може ховатись за ними.

Кожен епізод подкасту — це оповідь, в центрі якої — діалог з дитиною. Випуски доповнені  піснями,  загадками та прислів’ями, що повʼязані з конкретним словом випуску, адже сучасні діти краще реагують на інтерактивний контент.

Мотивація команди проєкту (а це — три жінки, мами, у яких на трьох — семеро дітей) переконлива для багатьох батьків: якщо проаналізувати кола спілкування власних дітей, стає зрозумілим, наскільки не вистачає не просто розважального україномовного контенту, а й контенту з глибоким сенсом та стратегічною метою. До того ж, коли багато українських родин все ще спілкуються російською, а тисячі школярів навчаються за кордоном, вдвічі важливішими виявляються підвищення культурної обізнаності і вправне володіння мовою.

«Кльове Слово» можна послухати на більшості подкаст-платформ та в додатках з аудіокнижками. Підписуйтесь самі і підписуйте своїх дітей, лайкайте та розповсюджуйте «Кльове Слово» серед родичів, друзів і колег, аби якомога більше українців — і малих, і дорослих — познайомилися зі звичними, але водночас такими незвичайними кльовими словами.