Новий проєкт про пісні військових з фронту запускає «Культурний десант»

«Фронтова студія» фіксує творчість українських діячів культури під час війни

03.06.2024

Під час повномасштабного вторгнення українські музиканти, що відправилися воювати, не покидають улюблену справу. Організація «Культурний Десант» запустила проєкт, у межах якого випускатимуть пісні військових, записані на фронті.

«Фронтова студія» – це рухома студія звукозапису для роботи над музичними альбомами та тематичний YouTube-інтерактив.

«В лавах ЗСУ нині служить понад 1000 представників сфери культури та креативних індустрій. Частина з них продовжує творити, поєднуючи це з виконанням своїх військових завдань. Проте більшість не має можливостей вдосконалення свого культурного контенту», – каже співведучий Миколай Сєрга.

Вже вдалося відзняти 14 епізодів, у яких покажуть процес створення пісні, історії військових та їхній шлях на війні. Усі пісні записують у пересувній студії, безпосередньо біля зони ведення бойових дій. Відео та пісні випускатимуть  щочетверга о 19:00 на YouTube-каналі Cultural Forces Music.

В рамках проєкту були записані різноманітні жанри: романси, рок-балади, колискові й панк, опера й реп. Також у планах – створити музичний альбом, записаний у пересувній студії звукозапису.

Читайте також: Національний рекорд України. Музиканти Харківського авіаційного інституту грали десять годин, аби зібрати кошти на ЗСУ

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram