Новопечерська школа надасть безкоштовне навчання дітям, які постраждали від війни

Збір заявок триває до 15 липня

Новопечерська школа дає можливість безкоштовно навчатися українським школярам, які опинились у складних життєвих ситуаціях внаслідок війни. Діти зможуть отримати освіту у найінноваційніший школі країни та світу. Фінансування цілком покриватиме вартість навчання дитини до 11-го класу включно — як прямі, так і додаткові витрати на підручники, форму, харчування, гуртки тощо. Отримати підтримку зможуть як майбутні першокласники, так і учні 11 класу — заявки розглядатимуться від дітей, які вступають цього року до будь-якого класу з 1 по 11. Школа знаходиться у Києві, тому у випадку, якщо навчання буде офлайн, дитина також має долучитися до навчального процесу наживо.

«У цій страшній війні постраждало чимало українських родин. Хтось залишився без домівки, інші – втратили близьких. Новопечерська прагне підтримати сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Ми даємо можливість навчатися безкоштовно у найкращій школі країни. У такий спосіб наша команда прагне зробити ще один важливий внесок у здобуття спільної перемоги України. Наш фронт — освітній. Тож зосереджуємо сили на ньому», — говорить засновниця Новопечерської школи, голова ГС «Освіторія» Зоя Литвин.  

Як отримати можливість навчатися у Новопечерській школі

Оскільки ініціатива орієнтована на підтримку родин, які постраждали від війни, однією з умов участі є написання есе на тему: «Як війна вплинула на мою родину». Для дітей, які вступають до 1-3 класу, замість есе можна намалювати малюнок і додати короткий опис до нього. На основі розгляду заявок комісія запросить учасників на вступні тестування.

Важливою умовою є академічні здобутки дитини — вони мають бути не нижче середнього рівня, щоб навчання за програмою Новопечерської школи було посильним для дитини. Продемонструвати свої знання учні можуть під час співбесід з командою школи. Додатково можна прикріпити фото табеля до заявки, якщо є можливість. Остаточне рішення щодо навчання прийматимуть за результатами 4 етапів вступних випробувань. Кожен етап важливий.

Якщо ви знаєте дитину, яка опинилась у складних життєвих обставинах, заявку можна подати замість неї і додати контакти родини для зв’язку. Ваша рекомендація дасть можливість дитині отримати якісну шкільну освіту.

Якими будуть 4 етапи вступних випробувань:

  1. Подача заявки. Це можна зробити до 15 липня включно за посиланням.

  2. Вступні тести. Вчителі Новопечерської школи перевірять знання з математики, української та англійської мов.

  3. Індивідуальна співбесіда з психологом.

  4. Знайомство Школи з дітьми та батьками.

Про остаточні результати учасники дізнаються протягом 17-20 серпня.