«Обоє служили у полку і обоє загинули, залишився син»: заступник командира «Азову» розповів історію сім’ї

17.05.2022

Заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар “Калина” розповів історію сім’ї, яку добре знав. Чоловік та жінка загинули, у них залишився син.

Про це пише Українська правда.

Чоловік Віталій і дружина Алла служили у полку і обоє загинули з різницею у кілька тижнів у Маріуполі. Сиротою залишився маленький син.

Обоє були з Красногорівки, виїхали у 2014 році. Стали волонтерами. У полку “Азов” майже від початку його створення. Працювали на кухні, а потім оформилися вже на службу. Алла була діловодом, Віталій – начальником фінансів. В одному з боїв отримав поранення, але в госпіталь не пішов. Залишився зі своїм підрозділом. Вони одружувалися в “Азові”. Їхній син народився у Маріуполі.

«Вони до останнього були разом. І пішли один за одним.Це реальні люди. Справжні. Молоді та спраглі до життя. Аллочка колись працювала перукарем, робила манікюри. І хотіла, щоби усе навколо було красиво. Завжди була душею компанії. Ініціативна, все під руками горіло. Віталік завжди переживав за інших більше, ніж за себе. Мав чудовий голос і дуже класно співав. Скажу так: страшно, коли психіка адаптується і захищається, щоб все це витримати. Витримуєш. А потім гинуть твої рідні. Ціла родина», — пише заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар.

15 квітня загинув Віталій, Алла стала вдовою. А потім 8 травня російська авіабомба вбила і її. Малюк залишився повним сиротою.

«Ми дружили. Аллочка хрещена мого сина. Двоє Героїв померло. Не стало цілої родини. І я нічого не міг зробити…», — пише «Калина».

Нагадаємо, 16 травня, полк «Азов» розповсюдив звернення, в якому йдеться, що «захисники Маріуполя виконали наказ вищого керівництва та хочуть зберегти життя підлеглим».

16 травня  у російських змі почали розганяти новий фейк про те, що українські бійці «вийшли з «Азовсталі» з білим прапором.

Офіційної інформації з української сторони щодо цього наразі не має. Радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі всеукраїнського телемарафону сказав, що Володимир Зеленський у понеділок має роз’яснити ситуацію з евакуацією важкопоранених захисників «Азовсталі».