Оформлення допомоги на дітей подовжили на 2023 рік

Кабінет міністрів подовжив перехідний період щодо переоформлення допомоги на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, на дітей з інвалідністю, на осіб, що мають інвалідність із дитинства, на тих, хто за ними доглядає. Про це повідомив премʼєр Денис Шмигаль.

Рішення ухвалили через те, що багато українців перебувають за кордоном, у декого відсутній доступ до електрики, і за таких умов переоформити допомогу до кінця 2022 року проблематично.

Також уряд ухвалив рішення про припинення діяльності Фонду соціального страхування. Його приєднають до Пенсійного фонду України.

«Продовжуємо соціальну реформу. Сьогодні урядовим рішенням на виконання закону припиняємо діяльність Фонду соціального страхування, приєднуємо його до Пенсійного фонду України. Робимо механізм соціальної підтримки більш дієвим та ефективним, адаптованим до реалій сьогодення. Планомірно скорочуємо зайві витрати держави», — повідомив Шмигаль.

Для українців це означає, що нарахування субсидій тепер відбуватиметься через Пенсійний фонд, дохідна та видаткова частини якого на 2023 рік збільшили на 12,6 млрд грн.