Оголошено переможців премії Еммі 2022

13.09.2022

12 вересня у театрі Microsoft у Лос-Анджелесі відбулася 74-та церемонія нагородження головної американської телевізійної премії Еммі.

Коронавірусні обмеження знято, тому церемонія повернулася до звичного формату і відбулася у присутності гостей і номінантів.

Лідерами за кількістю номінацій серед серіалів стали: Спадщина — 25 номінацій, Тед Лассо та Білий лотос — 20 номінацій, Хитрощі та Убивства в одній будівлі — 17 номінацій та Ейфорія — 16 номінацій.

За підсумками, серіалу «Білий лотос» вручили найбільше нагород. Перше місце серед комедійних здобув серіал «Теда Лассо»

Найкращим актором драматичного серіалу визнали Лі Чон Чже, який зіграв головного героя у південнокорейському серіалі «Гра в кальмара». Крім того, стрічка також отримала премію за найкращу режисуру.

Зірка серіалу «Ейфорія» від HBO Зендая Коулман отримала «Еммі» за головну жіночу роль у драмі. Також вона наймолодша (26 років) дворазова володарка премії «Еммі» в історії.

Джейсон Судейкіс із «Теда Лассо» та Джин Смарт із серіалу «Хакі» стали найкращими акторами у комедійних серіалах.

Нагороду за роль другого плану в міні-серіалі отримала акторка Дженніфер Кулідж, яка зіграла роль у «Білому лотосі». Також за роль другого плану, однак уже в комедійному серіалі, нагородили Шеріл Лі Ральф за роль Барбари Говард у стрічці «Початкова школа «Еббот».

Найкращим актором головної ролі у міні-серіалі визнали Майкла Кітона за роль у стрічці Dopesick («Ломка»). Натомість актор Мюррей Бартлетт отримав «Еммі» за роль другого плану у «Білому лотосі».

Новини партнерів