Олеся Жураківська очолила Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра

Виконувати обов’язки директорки-художньої керівниці вона буде протягом воєнного стану і до проведення конкурсу на цю посаду. Про це, посилаючись на рішення Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, повідомили у пресслужбі театру.

«Моя команда — весь театр, в якому я пропрацювала понад 20 років. Власне, довіра колективу стала причиною ухвалення мною такого важливого і складного для мене рішення — очолити рідний театрНаша мета на сьогодні, враховуючи обставини, в яких ми живемо, — не втратити те, що ми напрацювали, зберегти і примножити наші надбання, наші традиції, а для нашого театру традиційним є експериментувати, не боятися говорити про важливе і бути в авангарді», — заявила Олеся Жураківська.

За її словами, в планах театру — постановки українських та іноземних режисерів, відкриття нових імен і напрямів, фестивалі та гастролі, трансформація всередині команди і постійний контакт із глядачем через вистави, обговорення, «створення сімейного контенту, онлайн і просто у фоє нашого театру, тому що театр, попри сирени і відключення світла, має бути місцем, що зігріває душі».

Олеся Жураківська планує подаватися на конкурс директора-художнього керівника, коли його оголосять (після скасування воєнного стану в Україні), якщо «мої колеги так само довірятимуть мені, як зараз».